Helin Avşar’a röntgenci şoku

Helin Avşar'a röntgenci şoku

Garson’luk yapan Ömer Akbaba, Helin Avşar’ın yaşadığı mahalleye dadanıp, mahalle sakinlerine Helin Avşar ile ilgili sorular sorup, evini gözetlemeye başladı. Bunu fark eden Helin Avşar, büyük paniğe kapıldı.

Mahalle de kendisini soruşturan birinin olduğunu öğrendikten sonra diken üstünde yaşayan Avşar kızı, şahsın evini gözetlediğini de fark edince soluğu Cumhuriyet savcılığında aldı. Röntgenci sapık ile ilgili “Bu kişiyi evimi gözetlerken gördüm. Korunma istiyorum.” diyerek şahıstan şikayetçi oldu.

Mahkeme, Ömer Akbaba’ya 4 ay süre ile yaklaşmama cezası verirken, Avşar cephesinde hukuk’un üstünlüğünün göz ardı edildiği iddia edildi. İddialara göre, sapık şahıs Avşar’ların kendisini dövdürtüp, şantajda bulunduğunu ileri sürdü.

helin avşarı taciz eden ömer akbaba

ŞANTAJIN ARKASINDA Kİ İSİM SADETTİN SARAN

Avşar ailesi, Helin Avşar’ın ablası Hülya Avşar ile 3 yıl birlikte olan eski enişteden yardım aldılar. Ömer Akbaba, kendisine tehdit ve şantajda bulunduğunu ileri sürdüğü bir avukatın yanına gelerek, “Sadettin Saran’ın avukatı olduğunu söyleyen bir şahıs yanıma geldi. Hülya Avşar’dan özür dilememi istedi. Teklifi reddettiğimde bana, ‘Elimizde videon var’ diyerek şantaj ve tehditte bulundu.” diye konuştu.

Ömer Akbaba’nın şikayetleri sonrasında savcılık da olay ile ilgili soruşturma başlattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*