Henry Cavill, Netflix’e uyarlanacak olan The Witcher’da Gerald’ı oynamak istiyor!

Henry Cavill, Netflix'e uyarlanacak olan The Witcher'da Gerald'ı oynamak istiyor!

Ünlü oyuncu’nun oyunlara olan sevgisi biliniyor. Geçmişte de Skyrim ve World of Warcraft oyununa olan ilgisi de unutulacak gibi değil. Öyle ki Superman’in 2013 yılında çekilen Man of Steel filminde Superman rolünü kazandığı ile ilgili bilgi vermek için arayan filmin yönetmeni Zack Snyder’in aramasını WoW oynadığı için görmezden gelmişti)

Röportajı yapan editör, kısa süre önce Mission: Impossible – Yansımalar filminde boy gösteren Cavill’e bu aralar hangi oyunu oynamakla meşgulsun diye sorunca, Cavill, “The Witcher 3. Yol boyunca tekrar tekrar oynadım, bu oyunu seviyorum, gerçekten iyi bir oyun” dedi.

Cavill bu cevabı sonrasında, Netflix’in Witcher uyarlamasında Gerald’ı oynamak ister misin diye gelen soruya büyük bir iştahla, “Kesinlikle, evet harika bir rol olabilir” şeklinde cevap verdi.

Dizinin senaryosunu kaleme alan Lauren S. Hissrich, pilot bölümünün senaryosunun tamamlandığını duyurmuştu, ancak kimlerin rol alacağı ile ilgili henüz tek kelime bile edilmedi. Hissrich, 2020 yılının başlarında yayınlanması planlanan, 8 bölümden oluşacağı tahmin edilen çekileceği yer için hala araştırmalarını sürdürüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*