Her Şey Seninle Güzel filminde ki inanılmaz tesadüf, sözler bilerek seçilmiş gibi!

Her Şey Seninle Güzel filminde ki inanılmaz tesadüf, sözler bilerek seçilmiş gibi!

Her Şey Seninle Güzel filminin tanıtımı adeta ünlü oyuncu Mert Fırat’ın bir dönem birlikte olduğu, evlenecekleri gözü ile bakılan güzel oyuncu Hande Doğandemir’den ayrılması ile birlikte aşk yaşamaya başlayıp, 6 ay gibi bir sürede de evlendiği İdil Fırat’ın hikayesini anlatır gibiydi.

Tesadüfler dikkat çekti

Malumunuz olduğu üzere basının aşk yaşadıklarını ilk olarak evlenmeden 4 ay önce fark ettiği Mert Fırat, konuk olduğu bir programda 6 aydır birlikteyiz diyerek, Hande Doğandemir ile birlikte olduğu tarihlerde İdil Fırat ile birlikteli olduğunu ağzından kaçırmıştı.

Şimdi rol aldığı sinema filminde ki tesadüf o ki, ancak bilerek yazılsa bu kadar olur dedirten cinsten.. Emre, Deniz ile tutkulu bir aşk yaşarken bir anda hayatına Melisa diye bir kadın girer, ve Emre Melisa ile evlenir. Tanıtımda geçen, oldukça manidar olan konuşmalarda ise Deniz ve Melisa şu sözleri söyler:

Deniz(Burcu Biricik): “O adam yıllarca bana aşıktı, bana! Ne ara başkasını buldu da evlenmeye karar verdi?”

Melisa (Hazar Ergüçlü): Sen kazandın. Hayran olduğu kadın her zaman sen olacaksın, ama evlendiği kadında ben..

Ve sonra Emre(Mert Fırat)‘ın ağzından, Her şey seninle güzel, bu toprak, bu taş bile.. İçimdeki bu korku, gözümdeki yaş bile … sözleri de bir o kadar manidar hani..

her şey seninle güzel afiş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*