Heyecan dorukta! Muhteşem İkili dizisinin ilk fragmanı yayınlandı!

Heyecan dorukta! Muhteşem İkili dizisinin ilk fragmanı yayınlandı!

TMC filmin yapımcılığını üstlendiği, 1989 yapımı Tango & Cash filminden esinlenerek ekranlara uyarlanan Muhteşem İkili dizisinin ilk fragmanı az önce görücüye çıktı.

Ekim ayında başlaması beklenen ve geçtiğimiz hafta çekimlerine başlanan Muhteşem İkili, güçlü oyuncu kadrosu ve aksiyon dolu hikayesi ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Bu sezon çok sayıda polisiye dizinin izleyici ile buluşacağı gerçeği dizi için risk teşkil eder mi bilinmez ama ses getirecek kadrosu Muhteşem İkili’yi başarıya bir adım daha yaklaştırıyor.

Diziye yapılan son oyuncu takviyesi de, Demiray Hazan karakteri ile Eren Hacısalihoğlu olmuştu. Babası Bekir ile birlikte deniz üzerinden kaçakçılık yapan biri olan Demiray, MKC ve Mert Barca’nın başlarının belası olan bir kötü olacak.

Dizi genel hikayesi ise, bir süre Amerika’da yaşamış, lüks düşkünü olan MKC adında bir komiseri oynayan Kerem Bürsin, kendisi ile tam zıt olarak, eşini kaybetmiş, alelade bir hayat süren İbrahim Çelikkol ise Mert Barca adında bir komiseri oynayacak. Seren adında ki eşini toprağa veren, gözü kara ve cesur bir komiser olan Barca, Asya’nın en gözde ismidir. Başarısı ile göz dolduran ve en yakın rakibi olan MKC’de lüks düşkünü, pahalı zevkleri olan, karizmatik bir polistir. 7 yaşında Mehmet Kaan adında bir oğlu olan MKC, eşi Yağmur’dan da boşanmıştır. Aynı zamanda da Nilüfer adında, kafe işletmecisi olan bir kız kardeşe sahiptir. Nilüfer’in yolu abisi MKC’nin en büyük rakibi Mert Barca ile yolu kesişecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*