Hilal Saral yeni dizisi Şahin Tepesi ile ilgili konuştu

Hilal Saral yeni dizisi Şahin Tepesi ile ilgili konuştu

80’li yıllara damga vuran ‘Falcon Crest’ isimli diziden uyarlanarak ekranlara taşınan, tecrübeli isimlerin yanı sıra, popülerliği yükselen genç yıldızların başrolünde yer aldığı Şahin Tepesi, ekrana gelmek için saatleri saymaya başladı.

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerine imza atan Ay Yapım’ın başarılı yönetmeni, ‘Aşk-ı Memnu’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’, ‘Kuzey Güney’, ‘Kurt Seyit ve Şura’ ve Emmy ödülünü kazandığı Kara Sevda gibi başarılı dizilerin arkasında ki isim olan Hilal Saral, Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Leyla Tanlar, Kaan Taşaner ve Mustafa Mert Koç gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı yeni dizisi Şahin Tepesi dizisinden ve oyuncularından şu sözlerle bahsetti:

“Şahin Tepesi’nde izleyiciler birbirinin hayatını iki kadının kuvvetli çatışmasının ortasında kalan bir aşka tanık olacaklar. Bu iki kadının arasında da geçmişten gelen bir aşk hesaplaşması var. Güncel dinamiklere sahip bir ‘Romeo ve Juliet’ hikayesi diyebiliriz Şahin Tepesi için. Ekran başındakiler, önceki projelerimden özledikleri öğeleri bulacaklar Şahin Tepesi’nde. Çatışmaları güçlü, entrikası olan ama aynı zamanda çok sıcak bir yöne de sahip, sürükleyici bir dünyayla karşılaşacaklar. Oyuncu kadrosuna gelirsek; performanslarını beğendiğim, başka işlerden takip ettiğim oyuncularla çalışmayı tercih ettim. Bazıları önceki projelerimde de çalıştığım ve karakteri gözüm kapalı teslim edebileceğim oyunculardı.

ZERRİN TEKİNDOR OLMAZSA OLMAZIM

Zerrin Tekindor, bu durumun birincil örneği. Kendisi artık projelerimin olmazsa olmazı, ondan vazgeçemiyorum. Uğuruna inandığım bir oyuncu Zerrin. Performansını beğendiğim ve ilk defa çalışma şansı yakaladığım Ebru Özkan ve Murat Aygen’in de bu projede yer almasını çok istemiştim. Boran Kuzum’u da önceki işlerinde takip etmiş, performansını çok beğenmiş ve bu işte bir arada olmak istemiştim. Aybüke Pusat, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç da ışığı olan, umut vaat eden oyuncular. Esra Dermancıoğlu’yla ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’de çalışmıştım; o da karakteri teslim etmede sonsuz güveneceğim isimlerden. Kaan Taşaner için de aynı durum söz konusu. Uzun bir yolculuğa çıktığımız için birbirleriyle de uyumlu, güzel bir oyuncu kadrosu oluştu.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*