Hira ağladı, Demet Akalın kocasını 10 dakikada boşadı

Hira ağladı, Demet Akalın kocasını 10 dakikada boşadı

Kocası Okan Kurt ve ailesinin piyasaya olan borçları nedeni ile dönem dönem bu borçlar yüzünden sıkıntılara giren, daha öncede haciz durumu ile yüz yüze kalan ünlü şarkıcı, bir şekilde bu süreci yürütmeyi başardı.

Daha çok çalışarak, neredeyse dinlenmeyerek kocasının borçlarını ödemek için de elinden gelen gayreti gösterdi. Tüm yaşananlara da sabretti, ancak bardağı taşıran son damla eve haciz gelmesi ile yaşananlar oldu.

Haczedilen evde neredeyse çocuğunun mobilyalarının bile alınacak olması ile ilgili Demet Akalın’ın sitemi basına yansıdı. Kızının televizyonu ve bilgisayarı da haczedilen eşyalar arasında yer aldı.

10 Dakikada Boşadı

Küçük Hira, ne olduğundan habersiz, eşyaların götürülmesi nedeni ile “anne köpeğimi almazlar değil mi?” diyerek ağlamaya başlayınca ünlü şarkıcı Demet Akalın, tavrını koydu, kararını verdi.

Kırmızı çizgisi olan kızı bu süreçten psikolojik olarak etkilenmeye başlayınca onu daha fazla bu sürecin içinde tutmamak için boşanma kararı aldı ve 10 dakikada girip çıktıkları mahkemede anlaşmalı olarak boşandı.

Bir başka iddiaya göreyse, mahkemede görülen davada Okan Kurt boşanmak istemedi ancak Demet Akalın’ın kararlı olması neticesinde boşanma gerçekleşti.

MAHKEME ÇIKIŞINDA NELER SÖYLEMİŞTİ?

“Benim evim Okan’ın ağabeyinin home ofisiymiş. Pes artık. Kızımın odasını bile almayı düşündüler. Ne diyelim.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*