Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hüseyin Avni Danyal’da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunda!

Dizi Haberleri

Hüseyin Avni Danyal’da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunda!

Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği, Atv’nin rekortmen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezonunda bombaları ardı ardına patlatıyor. Mustafa Üstündağ’dan sonra Hüseyin Avni Danyal’da kadroya dahil edildi.

Dizinin başrol oyuncularından Deniz Çakır’ın sürpriz bir şekilde kadrodan çıkartılması ile günlerce konuşulan, bu süreçte Olgun Şimşek’le de yolları ayıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kurtlar Vadisi Pusu’nun efsane karakterlerini kadroya katmaya devam ediyor.

Son olarak kısa bir süre önce duyurduğumuz üzere, Kurtlar Vadisi Pusu’nun fenomen karakterlerinden biri haline gelen başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ’ın ardından, bir başka KVP oyuncusu daha EDHO saflarına katıldı.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Yalçın Bulut karakterine hayat veren ve Mustafa Üstündağ’ın canlandırdığı Muro ve adamları tarafından senaryo gereği öldürülerek diziye veda eden Hüseyin Avni Danyal, Muro (Mustafa Üstündağ) ile Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tekrar bir araya geliyor.

Eşkiya’nın kadrosunu adeta eski dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun kadrosu ile dolduran Raci Şaşmaz’ın bu iki büyük transferinin, yeni sezonda EDHO’ya büyük heyecan katacağı ortada..

İki ünlü oyuncunun şimdilik karakterler ile dizi de rol alacağı belli değil. Oyuncuların hayat vereceği karakterler netleşince onları da burada duyuracağız.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı