Hüseyin Avni Danyal’da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunda!

Hüseyin Avni Danyal'da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosunda!

Dizinin başrol oyuncularından Deniz Çakır’ın sürpriz bir şekilde kadrodan çıkartılması ile günlerce konuşulan, bu süreçte Olgun Şimşek’le de yolları ayıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kurtlar Vadisi Pusu’nun efsane karakterlerini kadroya katmaya devam ediyor.

Son olarak kısa bir süre önce duyurduğumuz üzere, Kurtlar Vadisi Pusu’nun fenomen karakterlerinden biri haline gelen başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ’ın ardından, bir başka KVP oyuncusu daha EDHO saflarına katıldı.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Yalçın Bulut karakterine hayat veren ve Mustafa Üstündağ’ın canlandırdığı Muro ve adamları tarafından senaryo gereği öldürülerek diziye veda eden Hüseyin Avni Danyal, Muro (Mustafa Üstündağ) ile Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tekrar bir araya geliyor.

Eşkiya’nın kadrosunu adeta eski dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun kadrosu ile dolduran Raci Şaşmaz’ın bu iki büyük transferinin, yeni sezonda EDHO’ya büyük heyecan katacağı ortada..

İki ünlü oyuncunun şimdilik karakterler ile dizi de rol alacağı belli değil. Oyuncuların hayat vereceği karakterler netleşince onları da burada duyuracağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*