İbrahim Çelikkol, Şükran Ovalı’nın ‘sahipsiz köpek’ çağrısına yanıt verdi

İbrahim Çelikkol, Şükran Ovalı'nın 'sahipsiz köpek' çağrısına yanıt verdi

Geniş bir çiftlikte eşi ile birlikte hayatını sürdüren ve dev bir kangal köpeği olan İbrahim Çelikkol ailesi bu vesile ile ailelerine bir dost daha katmış oldu.

İbrahim Çelikkol ve eşi Mihre Mutlu, sahiplendikleri yeni yavru köpekleri ile birlikte fotoğraf çektirdi. Aktivist tarafından paylaşılan o fotoğraf, Şükran Ovalı tarafından da repost edildi. Çiçeği burnunda anne Şükran Ovalı’da repost ettiği o paylaşıma “Çok mutluyum. Darısı diğer sokaktaki canlıların başına” dedi.

Sahipsiz Köpek Çağrısı

Şükran Ovalı’nın repost ettiği paylaşımı yapan ise hayvan hakları aktivisti Ezgi Lejon hesabı oldu. Ezgi Lejon o paylaşımında, bu işe aracı olan Şükran Ovalı ve İbrahim Çelikkol’a şu sözlerle teşekkür etti:

“Otobanda bulduğumuz yavrumuzu sevgili Şükran Ovalı vesilesi ile İbrahim Çelikkol ve eşi sahiplendi.. Onlarda SATIN ALMA, SAHİPLEN dedi.. Henüz çok küçük bir bebek ama çok şanslı! İbrahim Çelikkol ve eşi sayesinde artık ömürlük, sevgi dolu bir ailesi oldu.. Umarım tüm sanatçılara örnek olur.. Barınaklarda yuva bekleyen yüzlercesi var.. her biri kafes arkasında sizleri bekliyor. Sizlerde bir can sahiplenerek, bir canı kurtarabilirsiniz.. Yeter ki el uzatın.. teşekkürlerin en büyüğü yuva konusunda hep yardımcı olan, paylaşımları sayesinde yuvalanan tüm çocuklar adına sevgili Şükran Ovalı ablama.. Ve bu bebeğimize kapısını sonsuza kadar açan İbrahim Çelikkol ve eşine.. Melek olmak için, kanatlara ihtiyaç yok! “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*