İbrahim Tatlıses’ten, Pınar Deniz’e övgü

İbrahim Tatlıses'ten, Pınar Deniz'e övgü

Vatanım Sensin’de ki oyunculuğu ile göz doldurup dikkatleri üzerine çeken, dizinin bitmesinin hemen ardından yeni başlayan Bir Deli Rüzgar’a başrol oyuncusu olan Pınar Deniz, sesi, güzelliği ve oyunculuğu ile hayran bırakmaya devam ediyor.

Vatanım Sensin ile parlayan isimlerden biri olan ve her yeni sahnesinde biraz daha tecrübe kazanarak, kendisini geliştiren başarılı oyuncu, İbrahim Tatlıses’in övgüsünü aldı.

İbrahim Tatlıses’ten Pınar Deniz’e Övgü

Çok sayıda filme imza atan, Türk sinemasının önemli isimlerinden biri olan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından Pınar Deniz’in dizide ki bir görüntüsünü paylaşarak, övgüler sıraladı.

ibrahim tatlıses pınar denizi övdü

Ünlü türkücü o paylaşımında, “Yeni nesil oyuncular resmen yaşlarına bakmadan usta gibi oynuyorlar. ‘Bir Deli Rüzgar’ dizisini izliyorum, Pınar Deniz oyunculuğunu konuşturuyor. Vatanım Sensin dizisinde de izlerdim, ama şimdi resmen seviye atlamış. Aferin kızım, aferin gençler bir sinemacı olarak sizi tebrik ederim, işinizin hakkını veriyorsunuz” dedi.

Pınar Deniz yeni dizisi Bir Deli Rüzgar’da Gökçe Yücel karakteri ile ekranlara geliyor. Karakterin hikayesi ise şöyle: Çarpıcı güzelliğiyle çok havalı, hırslı ve hırçın bir genç kız… Gökçe’nin tutkusu ünlü olmak… Bu uğurda dünyayı yakabilir ve hep burnunun dikine gider. Şöhret tutkusu onun belki en güçlü, belki en zayıf yanı… Bu zaafına yenildiğinde kolayca hatalar yapabilir… Onu gören belki kendini beğenmiş der, ama bu onun sadece kabuğu… Gökçe aslında dünya üzerinde yapayalnız hisseden savunmasız, kırılgan küçücük bir kız. Tek amacı şöhret mi dedik? Eksik söyledik. Şöhret, onu hiç tanımadığı, adını bile bilmediği BABASINA kavuşturacak bir köprü sadece… Sevgisini, özlemini, nefretini, çaresizliğini haykırdığı yüzlerce mektup yazmış babasına, biriktiriyor Gökçe…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*