İclal Aydın: Hayallerim küçük

İclal Aydın: Hayallerim küçük

O Hayat Benim’in ardından oyunculuğa 2 yıl ara veren başarılı oyuncu, Posta’ya verdiği röportajda, oyunculuktan iyice uzaklaşmaya başladığı süreçte, dizinin başlangıçta ki yönetmeni Mustafa Şevki Doğan’ın ısrarı sonrasında geri döndüğünü belirtti.

İyi ki ısrar etmiş diyen Aydın, ben oynadığım Melahat karakterini çok sevdim, görünen o ki izleyici de çok beğenmiş dedi. Dizinin tutması ve sevilmesinin arkasında ki sebebin, küçük hayatların gerçek değerler üzerine kurulu öyküsüne duyulan özlem olduğuna inanıyor.

Ege’ye yerleşme, kendi sebzesini, meyvesini yetiştirme gibi bir hayali bulduğunu söyleyen oyuncu, yalnızlığı ve sakinliği sevdiğini, günlerce kimseleri görmesem, arayıp sormam sözleri ile ifade etti.

Hayallerim Küçük

125 bin satılan Üç Kız Kardeş isimli romanının çalışmalarına da kaldığı yerden devam edecek olan Aydın, 2019’un ilk aylarında romana yoğunlaşacağını müjdeleyerek, kitapseverlere de müjdesini verdi.

Eskiden çok “keşke” derdim ama son zamanlarda artık çok sık bu kelimeyi kullanmıyorum diyen yazar ve oyuncu, ille de bir örnek vermem gerekirse alzheimer hastası olan annesi için, “keşke annem bu dizimi ve rolümü izleyebilse, keyfini çıkarabilseydi. Onun çok seveceği, çok gülebileceği bir hikayeydi bu” diyerek iç geçirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*