Idris Elba 007 iddialarının önünü kesti

Idris Elba 007 iddialarının önünü kesti

Bond’un yapımcısı Barbara Broccoli’nin beyaz olmayan bir aktörün 007’i oynama vakti geldiğini açıklaması ile gözlerin çevrildiği isim olan Idris Elba’nın bir sonra ki Bond olmasını uman hayranlarına kötü haber geldi.

Luther dizisi ile Altın Küre’yi kazanan ünlü oyuncu yönetmenliğini üstlendiği Yardie filminin galasında basın mensuplarının 007 ile ilgili sorularını yanıtladı.

İddialar yalanlandı

007 olacağına yönelik haberlerin yayılması ile sosyal medya hesabından, “Aldatmacalara kanmayın” paylaşımında bulunarak aslında bu iddialar gerçeği yansıtmıyor diyen Elba, yine de dedikoduların önüne geçemedi ve o günden bugüne Elba ismi hala 007 ile anılmaya devam etti.

Filminin galasında ise kısa ama oldukça kesin bir ifade ile, “O ben değilim” diyen Idris Elba, bir süredir devam eden bu spekülasyonların da önünü tamamen kapamış oldu.

Idris Elba’nın 007 olarak anılmasının en büyük nedenlerinden biri ise, yapımcı Broccoli ile yapılan görüşmede, Daniel Craig eğer rolü bir daha üstlenmezse James Bond rolünü kimin alacağına yönelik sorusuna, etnik azınlıktan bir aktör gizli bir ajanı oynayabilmeli ve bu er ya da geç gerçekleşecek demesiydi.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*