Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İkizler Memo-Can dizisinin ilk fragmanı görücüye çıktı!

Dizi Haberleri

İkizler Memo-Can dizisinin ilk fragmanı görücüye çıktı!

Kanal D’nin yeni aile komedisi olan dizisi İkizler Memo-Can’ın ilk tanıtımı izleyiciyle buluşturuldu.

İkizler Memo-Can dizisinin ilk fragmanı görücüye çıktı!

Erler Film-Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği, Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar ve Atilla Saral’lı İkizler Memo-Can dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ve bambaşka hayatlar yaşayan ikiz kardeşler Memo ve Can’ın hikayesini anlatan dizide; Üvey olduğu hissettirilmemiş olan Memo annesi, ninesi ve dayısı bildiği insanlar ile yaşamaktadır. Memo fakir bir hayat yaşar, aile maddi anlamda sıkıntılı bir durumda olsa da aile bağları oldukça kuvvetlidir. Memo’da sokaklarda kağıt toplayarak ailesine yardım eder.

Diğer yanda ise Can zengin bir ailede büyümektedir ve lüks bir malikanede hayatını sürmektedir. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan yeni dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul kaleme alırken, yönetmenliğini ise bir başka usta isim Erol Özlevi üstlenyior.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı