İkizler Memo-Can dizisinin ilk fragmanı görücüye çıktı!

İkizler Memo-Can dizisinin ilk fragmanı görücüye çıktı!

Erler Film-Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği, Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar ve Atilla Saral’lı İkizler Memo-Can dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ve bambaşka hayatlar yaşayan ikiz kardeşler Memo ve Can’ın hikayesini anlatan dizide; Üvey olduğu hissettirilmemiş olan Memo annesi, ninesi ve dayısı bildiği insanlar ile yaşamaktadır. Memo fakir bir hayat yaşar, aile maddi anlamda sıkıntılı bir durumda olsa da aile bağları oldukça kuvvetlidir. Memo’da sokaklarda kağıt toplayarak ailesine yardım eder.

Diğer yanda ise Can zengin bir ailede büyümektedir ve lüks bir malikanede hayatını sürmektedir. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan yeni dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul kaleme alırken, yönetmenliğini ise bir başka usta isim Erol Özlevi üstlenyior.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*