Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İkizler Memo-Can yayın günü belli oldu

Dizi Haberleri

İkizler Memo-Can yayın günü belli oldu

Erler Film imzalı Kanal D’nin yeni dizisi İkizler Memo-Can, final kararı alınan Bir Umut Yeter’in yayın gününe alındı.

İkizler Memo-Can yayın günü belli oldu

Yeni sezonun aile komedisi dizilerinden olan İkizler Memo-Can dizisinin yayın günü olarak Cumartesi seçilirken, ilk bölüm tarihi ise 27 Ekim 2018 Cumartesi olarak açıklandı.

Daha çekimleri devam ederken yayın günü Cumartesi olarak açıklanmış ancak Perşembe gününde beklenen reytingleri alamadığı için Bir Umut Yeter’in Cumartesi gününe alınması sonrasında akıbetinin ne olacağı merak konusu olmuştu.

Bir Umut Yeter, Cumartesi gününde de tutunamayınca Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı ve Atilla Saral’ın başrollerini paylaştığı İkizler Memo-Can dizisinin de planlandığı gibi Cumartesi gününde başlanacağı duyuruldu.

Erol Özlevi’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu ise Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı İkizler Memo-Can’ın afişi de görücüye çıkarıldı.

ikizler memo-can dizisi afişi

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı