Ilıcalı çifti 4 gözle ‘Kızım’ dizisini bekliyor

Ilıcalı çifti 4 gözle 'Kızım' dizisini bekliyor

Fatih Aksoy yanı sıra dizinin oyuncuları ile yemekte bir araya gelen Acun Ilıcalı ve eşi çıkışta açıklamalarda bulundu. Şeyma Subaşı, dizinin yayınlanan tanıtımının bir albenisi olduğunu ve izleyeni kendisine doğru çeken bir durumu olduğunu söyleyerek, Çarşamba gününü bekliyorum, çok güzel bir dizi olacağına inanıyorum diye konuştu.

Bu sezon transfer ederek bir sürprize imza attığı, yakın dostu Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Jet Sosyete ile ilgili konuşan Acun Ilıcalı, farklı bir sezona giriyoruz diyerek, “Jet Sosyete, çok beğendiğim bir diziydi. Gürse Birsel, benim için çok ayrı bir insan, yıllardan beri tanışırız, beraber projelerlede buluştuk. Gülse ile birlikte aynı kanalda olmak büyük bir mutluluk. İnşallah o da başarısını devam ettirecek.” dedi.

Dizisini Bekliyor

Dizi ve sinemaya ağırlık verdiğiniz bir dönem mi olacak diye soran muhabirlere de, ağırlıkta olmayacak ama biz büyük bir kanalız, Türkiye’nin en çok seyredilen kanallarından biriyiz. Bir kanalda çeşitlilik olması lazım. Daha öncede 1-2 dizi yapmıştık ama bu sene sanki biraz daha diziye ağırlık veriyoruz o doğru yani” diye konuştu. Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar ve Ahmet Kural-Murat Cemcir’in filmlerininde yayın haklarının elinde olduğunu hatırlattı.

kızım filmi afiş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*