Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İlker Kaleli kendini yeniliyor

Magazin

İlker Kaleli kendini yeniliyor

Ekranların aranan isimlerinden biri olan son zamanların yükselen yıldızlarından İlker Kaleli, Poyraz Karayel ardından kendine verdiği arayı, internet dizisi olan 8 bölümlük Dip dizisi le sona erdirdi.

Yoğun bir çalışma temposunda yorulan oyuncu, teklif üstüne teklif almasına rağmen ekranlarda yer almazken, nispeten daha az yorucu olan internet dizisi Dip’te Sahir karakteri ile tekrar kamera karşısına geçmişti.

8 bölümlük mini dizinin ardından tekrar inzivaya çekilen ve kendini dinlendiren İlker Kaleli, Eylül ayı yayını için Esquire dergisi ile bir röportaj yaptı. Röportajında, “Şu anda hayatımın devre arasını yaşıyorum. Kendimi tamir etmeye ve yenilemeye çalışıyorum, geçmişin muhasebesini yapıyorum” diye konuşan Kaleli, bir süre daha görünmeyeceğinin sinyallerini verdi.

Başarılı oyuncu en büyük hobisinin su altı olduğunu belirterek, “Su altında sigorta panelim komple kapanır” sözleri ile dalmayı ne kadar sevdiğini ifade etti.

YENİ KAZANIMLAR PEŞİNDE

“Zaman zaman bedenin ve ruhun havalanması gerekiyor. Keyif alsam da rol üstüne rol insanı yoruyor. Devreleri yakmak adına bir yok olmak, ara vermek lazım. Kendimi tekrar etmek yerine, yeni şeyler öğreniyorum.” diyen Kaleli yorgunluğunu ile getirdi.

Geçmişini de sorguladığını belirten oyuncu, “Son 10 yıla bir bakalım; nasıl geçmiş ve ön önemlisi de kendimden memnun muyum? Arada bir yapmak lazım böyle. Hem insan hem de oyuncu olarak.” sözleri ile bir süre daha ekranlarda yer almayacağını belirterek hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı