İlker Kaleli kendini yeniliyor

İlker Kaleli kendini yeniliyor

Yoğun bir çalışma temposunda yorulan oyuncu, teklif üstüne teklif almasına rağmen ekranlarda yer almazken, nispeten daha az yorucu olan internet dizisi Dip’te Sahir karakteri ile tekrar kamera karşısına geçmişti.

8 bölümlük mini dizinin ardından tekrar inzivaya çekilen ve kendini dinlendiren İlker Kaleli, Eylül ayı yayını için Esquire dergisi ile bir röportaj yaptı. Röportajında, “Şu anda hayatımın devre arasını yaşıyorum. Kendimi tamir etmeye ve yenilemeye çalışıyorum, geçmişin muhasebesini yapıyorum” diye konuşan Kaleli, bir süre daha görünmeyeceğinin sinyallerini verdi.

Başarılı oyuncu en büyük hobisinin su altı olduğunu belirterek, “Su altında sigorta panelim komple kapanır” sözleri ile dalmayı ne kadar sevdiğini ifade etti.

Kendini Yeniliyor

“Zaman zaman bedenin ve ruhun havalanması gerekiyor. Keyif alsam da rol üstüne rol insanı yoruyor. Devreleri yakmak adına bir yok olmak, ara vermek lazım. Kendimi tekrar etmek yerine, yeni şeyler öğreniyorum.” diyen Kaleli yorgunluğunu ile getirdi.

Geçmişini de sorguladığını belirten oyuncu, “Son 10 yıla bir bakalım; nasıl geçmiş ve ön önemlisi de kendimden memnun muyum? Arada bir yapmak lazım böyle. Hem insan hem de oyuncu olarak.” sözleri ile bir süre daha ekranlarda yer almayacağını belirterek hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*