İnternet dizisinin oyuncusu uyuşturucu satıcısı çıktı

İnternet dizisinin oyuncusu uyuşturucu satıcısı çıktı

Oyuncu kadrosunda bir dönem Kurtlar Vadisi Pusu’da da yer alan bir ismin bulunduğu Karanlık Sınır’ın oyuncusu Volkan Ç’nin evinde, 1 kilo 800 gram metamfetamin, 15 uyuşturucu hap, 23 uyuşturucu hap yapımında kullanılan kalıp ve silahlar bulundu.

Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerin merkez Seyhan ilçesi İsmetpaşa Mahallesi’nde bir evde uyuşturucu satıldığı ihbarı üzerine yürüttüğü operasyonda narkotik köpekler aramalarda çok sayıda madde ele geçirdi.

Uyuşturucu Satıcısı

Narkotik köpeğinin çekyatı işaret etmesi üzerine, çekyatı kontrol eden narkotik ekipleri 1 kilo 800 gram metamfetamin, 15 uyuşturucu hap, uyuşturucu hap yapımında kullanılan 23 kalıp, 1 ruhsatsız av tüfeği, 3 faturasız kuru sıkı tabanca olduğunu gördü.

Oynadığı dizide de gerçek hayattaki ile benzer bir rolü oynayan Volkan Ç. ifadesinde, uyuşturucu ve silahları dizide kullandıklarını, bu nedenle evinde olduğunu ileri sürdüğü öğrenildi. Zanlının uyuşturucu haplara farklı şekiller vermek için kalıp kullandığı, bu haplara da boya ile renk verdiği tespit edildi.

Zanlı ifadesinin alınmasının ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından uyuşturucu madde imal ve ticareti gerekçesi ile tutuklandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*