İrem Derici: Tenasül yerlerimi çekmiyorum

İrem Derici: Tenasül yerlerimi çekmiyorum

Yeni çıkardığı Sabıka Kaydı isimli albümü ile ilgili Yasemin Şefik’e açıklamalarda bulunan başarılı şarkıcı İrem Derici, aynı zamanda Aleyna Tilki’nin Dipsiz Kuyum isimli arabesk şarkısı ile ilgili de düşüncesini belirtti.

Kendi albümü için, “Acelem yok. Kimse evinde isyanda değil, İrem Derici şarkı çıkarsın diye beklemiyor. Ben de bu yüzden albüm hazırladım. Uzun uzun çalıştım. Düğün dernek şarkılarından gına geldi. Artık yapmıyorum öyle düğün şarkısı. Şimdi bol bol klip çekeceğim” dedi.

Son zamanlarda Türk ve yabancı ünlülerin başına gelen, hesapların hacklenmesi sonrasında özel fotoğraflarının internet’e düşmesine de atıfta bulunan Derici, “Her şeyi siliyorum. Telefondan, bilgisayardan ne var ne yok siliyorum. Sadece sahne fotoğraflarım duruyor. Eğer telefonum hacklenirse sadece sahne hallerimi görecek. Öyle Rihanna gibi tenasül yerlerimi çekmiyorum. Ama tikliyim…Her şeyden siliyorum!” diye konuştu.

Her Zaman Değil

Terapi görmesi nedeni ile eleştirilen Derici, bu eleştirilerle ilgilenmediğini ise “Terapiste gidiyorum. Üç- dört aydır iyiyim. Daha önce ölü gibi geziyordum.31 yaşındayım. Zeki beri kadınım. Hayatta mutlu olacak şeyler bulurdum. Ama bir şey oldu. Mutlu olamıyorum bir türlü. Gidip bir uzmanla görüşeyim dedim. “İrem Derici psikiyatriste gidiyor” diye yargılıyorlar. Grip olan insanı yargılıyor musun?, Kanser olanı yargılıyor musun? Neden ben anoreskiya olduğunda yerden yere vurdun beni … Arkadaşım kafanın hastalanması çok daha fena bir şey. Kafa sağlam olmazsa olmaz!” sözleri ile dile getirdi.

Yasemin Şefik’in Twitter’dan şarkı çıkar mı sorusuna ise, Aleyna Tilki’yi mi diyorsun diye başlayan bir cevap veren şarkıcı, “Emrah ve Aleyna’dan mı diyorsun. Misafir çocuğu gibiydin. Geldin dağıttın gittin. Onların şarkısı kamyon arkası sözü. Çok akıllıca bir şey yapmış Emrah. Şarkı çıkmadan birkaç hafta önce paylaşmıştım. Kamyon arkası sözlere takmıştım kafayı. Instagram’dan hikayelerde kamyon arkası sözlerini yayınladım. Hatta hala duruyor. Bakabilirler. Sonra Aleyna – Emrah şarkısı çıktı” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*