İrem Derici’den Demet Akalın’a: ‘Sarma Bana’

İrem Derici'den Demet Akalın'a: 'Sarma Bana'

Kısa bir süre önce eşinden boşanan Demet Akalın, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Programda, İrem Derici ile ilgili de konuşan Demet Akalın, sözleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Programın sunucularının İrem Derici ile ilgili bir soru sorması üzerine, “İrem Derici hakkında konuşmak istemiyorum. Sevmiyorum kızı. Saygısız bir kız o. Kızla alakalı bir şey olunca geçiyorum. İlgi alanıma girmiyor.” diyen Demet Akalın’a, Derici’den cevapta gecikmedi.

Deli dolu olması ile ve dobralığı ile tanınan İrem Derici, programımı izliyordu yoksa birilerinden mi duydu bilinmez ancak sosyal medyadan jet hızıyla kendisini sevmediğini söyleyen Demet Akalın’a hitaben bir yazı yazdı.

Derici o paylaşımında, “Bak tatlı kadın… Her şeyi söyle bana ama beni SAYGI kelimesiyle aynı cümlede geçirirken tek diyebileceğin şey ‘dünyanın en saygılı kızı’ olabilir maksimum. Annemden, babamdan güzel öğrendim ben saygıyı. Sarma bana, sarmayın bana, ben kendi halimde takılıyorum. Ve seni seviyorum Demet” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*