Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İrem Derici’den Demet Akalın’a: ‘Sarma Bana’

Magazin

İrem Derici’den Demet Akalın’a: ‘Sarma Bana’

Pop müziğinin iki başarılı ismi Demet Akalın ve İrem Derici arasında ki gerilim, Derici’nin vereceği cevap ile tırmanacak gibi görünüyor.

İrem Derici'den Demet Akalın'a: 'Sarma Bana'

Kısa bir süre önce eşinden boşanan Demet Akalın, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Programda, İrem Derici ile ilgili de konuşan Demet Akalın, sözleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Programın sunucularının İrem Derici ile ilgili bir soru sorması üzerine, “İrem Derici hakkında konuşmak istemiyorum. Sevmiyorum kızı. Saygısız bir kız o. Kızla alakalı bir şey olunca geçiyorum. İlgi alanıma girmiyor.” diyen Demet Akalın’a, Derici’den cevapta gecikmedi.

Deli dolu olması ile ve dobralığı ile tanınan İrem Derici, programımı izliyordu yoksa birilerinden mi duydu bilinmez ancak sosyal medyadan jet hızıyla kendisini sevmediğini söyleyen Demet Akalın’a hitaben bir yazı yazdı.

Derici o paylaşımında, “Bak tatlı kadın… Her şeyi söyle bana ama beni SAYGI kelimesiyle aynı cümlede geçirirken tek diyebileceğin şey ‘dünyanın en saygılı kızı’ olabilir maksimum. Annemden, babamdan güzel öğrendim ben saygıyı. Sarma bana, sarmayın bana, ben kendi halimde takılıyorum. Ve seni seviyorum Demet” dedi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı