Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İrem Derici’den eleştirenlere ufak bir dokunuş

Magazin

İrem Derici’den eleştirenlere ufak bir dokunuş

Geçtiğimiz yıl aşırı kilo vermesi ile birlikte yaşadığı sağlık sorunları nedeni ile uzun süre tedavi görmek zorunda kalan İrem Derici, o dönem yaşadıklarını samimi bir şekilde sosyal medya’dan paylaştı.

Hastalığı nedeni ile Kanal D ekranlarında sunduğu programın çekimlerini çok defa erteleyen veya yarım bırakmak zorunda kalan, bu yüzden hayatı fazlası ile sekteye uğrayan Derici, son 1 yılda büyük değişim yaşadı.

Kendi tabiri ile artık kendisine ‘bebek’ gibi bakıyor ve sağlığı da, kiloları da oldukça iyi durumda olan Derici, o günleri şu sözlerle anlattı:

Geçen sene bu zamanlar ambulansla kaldırıldığım ve çok zor günler geçirdiğim hastaneye bugün güle oynaya, şen şakrak, içimden fışkıran bir sevgiyle girdim. Tamamen keyfi, diş temizletmek için… Süründüğüm koridorlardan 8-9 ay önce geçtiğimde içim cız ediyordu ama bugün dimdik yürüdüm, ikinci şansımı iyi değerlendirdiğim için, kendime çok iyi baktığım için, eften püften şeyleri kafaya takıp kendimi manasızca germeyi geç de olsa bırakabildiğim için, bi’ aferin çektim kendime! Anlatmaktan yoruldum, anlamıyorlar. Keza ben de onları anlamıyorum. Eee neyin tantanası bu o zaman? Sev, gül, güldür, paylaş, el uzat, gizli kahraman ol, maneviyatını sırtla, taşı sıkıp keyif çıkart kendine İrem! Ey bunu okuyan dost: Gereksiz hırslarından arındığın, her kötü şeyin daha kötüsünün olduğunu aklından çıkartmayacağın, her bireyin ona içi titreyen bir annesinin olduğunu unutmayacağın günlerin olsun. Annesi için herkes “tek” siz hepiniz Ha bu arada, istediğimi kendime 10 günde aşık ederim açıklaması bayramla alakalıydı, şimdi araya tatil falan giriyor ya… Yoksa 5 güne tamam o iş Haydi hayırlı troll’ler!

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı