İrem Derici’den eleştirenlere ufak bir dokunuş

İrem Derici'den eleştirenlere ufak bir dokunuş

Hastalığı nedeni ile Kanal D ekranlarında sunduğu programın çekimlerini çok defa erteleyen veya yarım bırakmak zorunda kalan, bu yüzden hayatı fazlası ile sekteye uğrayan Derici, son 1 yılda büyük değişim yaşadı.

Kendi tabiri ile artık kendisine ‘bebek’ gibi bakıyor ve sağlığı da, kiloları da oldukça iyi durumda olan Derici, o günleri şu sözlerle anlattı:

Geçen sene bu zamanlar ambulansla kaldırıldığım ve çok zor günler geçirdiğim hastaneye bugün güle oynaya, şen şakrak, içimden fışkıran bir sevgiyle girdim. Tamamen keyfi, diş temizletmek için… Süründüğüm koridorlardan 8-9 ay önce geçtiğimde içim cız ediyordu ama bugün dimdik yürüdüm, ikinci şansımı iyi değerlendirdiğim için, kendime çok iyi baktığım için, eften püften şeyleri kafaya takıp kendimi manasızca germeyi geç de olsa bırakabildiğim için, bi’ aferin çektim kendime! Anlatmaktan yoruldum, anlamıyorlar. Keza ben de onları anlamıyorum. Eee neyin tantanası bu o zaman? Sev, gül, güldür, paylaş, el uzat, gizli kahraman ol, maneviyatını sırtla, taşı sıkıp keyif çıkart kendine İrem! Ey bunu okuyan dost: Gereksiz hırslarından arındığın, her kötü şeyin daha kötüsünün olduğunu aklından çıkartmayacağın, her bireyin ona içi titreyen bir annesinin olduğunu unutmayacağın günlerin olsun. Annesi için herkes “tek” siz hepiniz Ha bu arada, istediğimi kendime 10 günde aşık ederim açıklaması bayramla alakalıydı, şimdi araya tatil falan giriyor ya… Yoksa 5 güne tamam o iş Haydi hayırlı troll’ler!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*