Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Işın Karaca’dan Müslüm filmine eleştiri

Film Haberleri

Işın Karaca’dan Müslüm filmine eleştiri

Yaptığı açılış ile son 15 yılda Ekim ayının en iyi açılışına imza atan Müslüm filmi için şaşırtan bir eleştiri geldi.

Işın Karaca'dan Müslüm filmine eleştiri

Gişede yaptığı açılış ile son 15 yıl içerisinde Ekim ayı içerisinde ki en iyi açılışı yaparak, devam eden haftalarda da bu başarısını sürdürerek, 2 haftada toplam 2.165.341 seyirciye ulaşan Müslüm filmi için Işın Karaca’dan eleştiri geldi.

Müzik dünyasının önemli ve usta isimlerinden biri olan Işın Karaca, kendi tabiri ile, eşi Tuğrul Odabaş ile ‘evden kaçıp’ sinemaya gitti. Sosyal medya hesabından eşi ile patlamış mısır yerken çekilen bir fotoğrafını paylaşan Karaca, “Evden kaçıp sinemaya gidenlerden bugün” yazdığı bir fotoğraf ekledi.

Filmden çıktıktan sonra bir başka paylaşımda daha bulunan Işın Karaca, büyük beğeni toplayan filmde Müslüm Gürses’in sesinin olmamasını zulüm olarak nitelendirdiği bir yorumda bulundu.

Ünlü şarkıcı “Müslüm babanın sesi olmayınca koca film bana zulüm oldu! Millet neden bu kadar abarttı ben anlamadım! Eminim Müslüm baba da izleseydi benle aynı fikirde olurdu.” yazdı.

Işın Karaca'dan Müslüm filmine eleştiri

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı