Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

İstanbullu Gelin’de konak gitti, diziye ilgi de bitti!

Köşe Yazısı

İstanbullu Gelin’de konak gitti, diziye ilgi de bitti!

Star Tv’nin hikayesi ve oyuncu kadrosu ile kendisini izlettiren, büyük bir beğeni ile de takip ettiren dizisi İstanbullu Gelin’e adeta nazar değdi.

İstanbullu Gelin'de konak gitti, diziye ilgi de bitti!

Geçtiğimiz sezonlarda oldukça başarılı bir iş ortaya çıkaran, senaryosu ile akıcılığı sağlayarak kendisini izlettirmeyi başaran İstanbullu Gelin, aynı başarıyı yeni sezonda sürdürmekte zorlanıyor.

Sezon finalinde konağın kaybedilmesi ve ailenin bağlarından kopması sonrasında başlanan yeni sezonda yeni gelen oyuncular ile kadro güçlenmiş, hatta güçlenen kadro içerisine dahil olan Ülfet Hala’nın her şeyin arkasında olduğu anlaşılmıştı.

Bu da yetmedi, Faruk Boran’ın aslında Galip’in oğlu olduğu işlenmeye başlandı. İzleyicinin alışık olduğu o düzenden kopan, konaktan, aile köklerinden uzaklaşan dizi, izleyicide de ilgi kaybetmeye başladı.

Eski tadı vermeyip, ağır ilerlemeye başlayan İstanbullu Gelin’in izleyici ile arasına mesafe girdiği ise reyting sonuçlarından anlaşılabiliyor. Konak elden gitti, aile dağıldı, şimdi birde Faruk’un aslında öz kardeşleri olmadığı işlenmeye başlandı. Entrika ve sürpriz getirelim derken, televizyon izleyicisinde karşılığı çok fazla olan ‘aile kökleri’ zarar gördü.

Ha tabi birde Türk izleyicisinin ‘konak’ sevdasını da göz ardı etmeyelim. Nerede konaklı, konak içinde geçen bir dizi varsa bayılırız.. O yüzden Boran’ları konağa bir an önce döndürmekte yarar var..

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Köşe Yazısı

Yukarı