İstanbullu Gelin’in Ülfet’i ve Yaz’ından ilk görüntüler

İstanbullu Gelin'in Ülfet'i ve Yaz'ından ilk görüntüler

Ülfet Kavaklı karakteri ile izleyici karşısına çıkacak Meral Çetinkaya, ünlü bir modacı olan ve Pera mağazalarının da sahibi olan bir karaktere hayat veriyor. Modacı olması nedeni ile usta oyuncuya yeni bir imaj kazandırıldı.

istanbullu gelin ülfet kavaklı

Çetinkaya’nın oynadığı karakterin nasıl bir tip olacağını ortaya koyan görüntüler de oldukça beğenildi. İflas eden Boran ailesinin ortaya çıkacak olan yeni akrabaları Ülfet Hala’nın diziye nasıl soluk getireceği de şimdilik hala gizemini koruyor.

istanbullu gelin ülfet kavaklı

Dizinin bir başka önemli karakteri olarak kadroya dahil olan Ahsen Eroğlu’da, Faruk ve Süreyya çiftinin biricik kızları Yaz’ı oynayacak. Büyük aşkın ilk meyvesi olan Yaz’a hayat verecek Eroğlu, diziye katılması ile ilgili duygularını şu sözlerle ifade etti:

“İstanbullu Gelin kadrosuna katılmak benim için heyecan verici. İstanbullu Gelin, içinde yer alan kadın karakterlere, hiç rastlamadığımız nitelikler katan bir hikaye. Bu kadınlardan biri olmak çok özel hissettiriyor. Büyük bir ekip ve deneyimli oyuncu kadrosuyla çalışacak olmak benim için okul kadar öğretici olacak. Zeynep Günay Tan ile etkileşime geçerek karakteri çıkarmak için heyecanlı ve sabırsız hissediyorum.”

istanbullu gelin yaz boran

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*