İşte bu rol Meral Çetinkaya’yı bambaşka biri yapar

İşte bu rol Meral Çetinkaya'yı bambaşka biri yapar

En son Binbir Gece’de alımlı, bakımlı ve sosyetik bir karakter olarak izleyici karşısına geçen usta oyuncu, daha sonra ki projelerinde ise anne, anneanne, babaanne gibi yaşlı ve ustalığını sergilemesini nispeten engelleyen pasif roller ile izleyici karşısına çıktı.

Anne’de Zeynep Anne, Mucize’de Hazar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Hasefe Akarsu gibi roller ile daha arka planda bir oyunculuk sergilemek zorunda kalan Çetinkaya, İstanbullu Gelin’de ki yeni rolü ile izleyicileri kendisine hayran bırakacağa benziyor.

Dizi setinden usta oyuncu ile ilgili ilk gelen fotoğraflar’da, oyuncunun bu rol ile bambaşka biri olacağını, büyük bir değişime uğradığını da gösteriyor. Zengin, otoriter, kendi ayakları üstünde duran önemli bir iş kadını olan Ülfet rolü, onu en iyi performansı ile izlediğimiz rolü olarak akıllarımızda yer bile edinebilecektir.

Bu kadar güçlü bir karakter, Meral Çetinkaya gibi bir usta oyuncunun elinde, eski rollere daha daha enerji dolu bir performans ortaya koymasını sağlayacaktır. Şimdiden usta ismin sahnelerini merakla bekliyoruz dersek abartmayız!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*