Ivana Sert, hafta’nın şık ve rüküş isimlerini belirledi

Ivana Sert, hafta'nın şık ve rüküş isimlerini belirledi

Ivana Sert haftanın şık ve rüküşleri seçiminde Ahu Yağtu, Didem Soydan, Ekin Türkmen, Serenay Aktaş, Bade İşçil ve Kaan Taşener’in giyim ve kombin tercihlerini değerlendirdi. Bu hafta ki değerlendirmesinde 10 üzerinden 5 puanın üstüne çıkan olamadı.

ahu yağtu - didem soydan kim şık kim rüküş

Ahu Yağtu‘nun kıyafet seçimini şu sözlerle yorumladı: Takım elbise iyi ama çizme yakışmamış. Çanta klasik, ceketin düğmeleri ise uyumsuz. Makyajı güzel.

Didem Soydan için: Elbise güzel oturmuş ama motosiklet tarzındaki ceket uyumsuz. Ayakkabı klasik kalmış, modern çanta olabilirdi.

ekin türkmen - serenay aktaş kim şık kim rüküş

Ekin Türkmen‘in kıyafeti için: Elbisenin rengi güzel ama üzerine oturmamış. Büyük ve şekilsiz duruyor. Ayakkabının rengi olmamış.

Serenay Aktaş yorumu: Sade takım eşofmanı güzel. Çanta ve spor ayakkabısı uyumlu. Saçı salaş ve kombinine uygun.

bade işçil kaan taşaner kim şık kim rüküş

Bade İşçil‘in tercihlerini şu sözlerle değerlendiriyor: Kot pantolonunun rengi daha canlı olsaydı, kombin güzel olabilirdi. Botları ve gözlükleri olmuş.

Listedeki tek erkek değerlendirme olan Kaan Taşaner‘in kıyafet tercihini ise şu sözlerle yorumluyor: Tişörtü ve pantolonu uyumlu ama boynundaki eşarp anlamsız. Çanta rengi iyi, ayakkabısı ise tarz katmış.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*