İzleyicinin Hande Erçel’e olan bu gıcığı neden?

İzleyicinin Hande Erçel'e olan bu gıcığı neden?

2014 yılında başladığı oyunculuk serüvenine Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’li Çalışkuşu ile adım atan genç oyuncu, daha sonra sırası ile ömrü kısa süren Hayat Ağacı, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz ve son olarak da Siyah İnci dizilerinde başrol olarak izleyici karşısına çıkmıştı.

Sosyal medya’nın en çok takip edilen Türk kadın ünlülerinden olması büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu ortaya koysa da güzel oyuncunun, yer aldığı projelerde ki performansı her defasında yerden yere vuruluyor.

HANDE ERÇEL’E GICIK

Aşk Laftan Anlamaz’da ki oyunculuğu da çok amatörce bulunan Hande Erçel’e bu denli antipati duyulmasının sebebi de zannediyoruz ki bu yüzden.. Bu yüzdendir ki Türkiye’nin önemli platfomlarından birinin sosyal mecralardan derlediği verilere dayandırdığı paylaşımı da güzel oyuncunun “en gıcık ünlü” listesinde kendisine birinci sırada yer bulmasına neden oldu.

Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan Hande Erçel, liderliği üstlendiği gıcıklar listesinde, Enes Batur, Emir Berk Zincidi, Demet Akalın, Halil Söyletmez, Yavuz Bingöl ve Alişan gibi isimleri de gerisinde bıraktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*