Jack Ryan’ın 2.sezon kadrosu oluşturulmaya başlandı

Jack Ryan'ın 2.sezon kadrosu oluşturulmaya başlandı

Sihirbazlar Çetesi ve Çelik Adam gibi filmlerin yanı sıra House of Cards’da hayat verdiği Doug Stamper rolü ile büyük beğeni toplayan usta oyuncu Michael Kelly, Jack Ryan’ın 2. sezon kadrosuna dahil edildi.

İlk sezonu 31 Ağustos’ta başlayacak olan dizi de Krasinski ile birlikte Wendell Pierce (James Greer) ve Abbie Cornish (Cathy Mueller) başrolü paylaşırken, Ali Suliman, Dina Shibabi, John Hoogenakker, Timothy Hutton gibi oyuncularda dizi de rol alacak isimler arasında yer alıyor.

Morten Tyldum’un yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu Tom Clancy’e bağlı kalarak, Carlton Cuse ve Graham Roland tarafından geliştiriliyor.

Dizinin prömiyer konusu ise; CIA analisti Jack Ryan’ın bir dizi şüpheli işlemi ortaya çıkarması ile kendisi ve patronu James Greer’in masa başından kalkıp, Dünya’yı etkileyecek çok güçlü bir tehdidin peşine düşerler. Hanin (Dina Shibabi), kocasının eve getirdiği gizemli yabancıdan sonra kocasının işlerini sorgulamaya başlar.

Jack Ryan’ın 2.sezon kadrosuna Kelly’den önce Harriet ‘Harry’ Baumann rolü ile 2.sezona dahil edilen isim olurken, John Hoogenakker’da Matice rolü ile ilk sezonda yer alacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*