Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

James McMurray klip çekerken uçaktan düşüp öldü

Kültür Sanat

James McMurray klip çekerken uçaktan düşüp öldü

Rap şarkıcısı Jon James McMurray, kiraladığı Cessna tipi uçakta kanat üstünde çekim yapmaya çalışırken dengesini kaybedip uçaktan düştü.

James McMurray klip çekerken uçaktan düşüp öldü

Kanada’da şoka neden olan olayda, rap sanatçısı Jon James McMurray, British Colombia bölgesinde bir video çekmek için arkadaşları ile Cessna tipi uçağa binip, klip çekimi yapmaya başladı.

Uçağın kanadında çekim yapmak için çabalayan 34 yaşında ki McMurray, havada seyir halinde olan uçağın kanadına çıkarak klip çekmeye devam etti. Rus üretimi olan Cessna tipi uçağın türbülansa girmesi sonrasında çekim için bulunduğu kanatta dengesini kaybedip düştü, son anda kanada tutunsa da fazla asılı kalamayan McMurray metrelerce yüksekten aşağı düştü.

Paraşütü olsa da, arkadaşlarının tahmini üzerine heyecandan ve telaştan ötürü açamayınca yere çakıldı ve olay yerinde hayatını kaybetti. Kanada basınında büyük ilgi gösterdiği ve manşetlere taşıdığı üzücü olay sonrasında şarkıcının hayranları ve arkadaşları da yasa boğuldu.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı