Jet Sosyete 2. sezon hazırlıkları başlıyor

Jet Sosyete 2. sezon hazırlıkları başlıyor

Yayın hayatına Star Tv’de başlayan, ilk bölümü ile de aslında iyi bir reyting elde eden Jet Sosyete, diğer bölümlerde bu başarısını sürdüremediğinden reytingleri de düşük kaldı.

Dizi için belli ki Gülse Birsel’in Star olmazsa devam ettirme kararı vardı ki Star Tv’nin iptal edeceği projesi için final değil, sezon finali ile ara verdirtti. Bu süreçte de yakın dostu Acun Ilıcalı ile görüşen ve TV 8’de yayınlanması için el sıkışan Birsel, yeni sezonda izleyicileri TV 8 ekranlarından güldürecek.

Bayram itibari ile tatilini sonlandıracak olan başarılı isim, meslektaşları gibi bayramda tatil yapmak yerine, dizinin 2. sezonunun senaryosunu oluşturmak için mesaiye başlayacak. Gülse Birsel, 2.sezonun hazırlıkları müjdesini sosyal medya hesabından paylaştığı şu mesajla verdi:

“Kıyılarda son gezmeler bunlar. Yarından itibaren herkese bayramlar seyranlar, bana masa başı ve yeni sezon bölümleri yazmalar… Jet Sosyete 2. sezon yolda!”

Bilmeyenler için Jet Sosyete’nin konusunu hatırlatalım; Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*