Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Jet Sosyete için final sesleri bir kez daha yükseliyor

Dizi Haberleri

Jet Sosyete için final sesleri bir kez daha yükseliyor

Yayın hayatına Star Tv’de başlayan ancak istenen reytingleri alamaması ile final yapacakken TV 8’e transfer olan Jet Sosyete’de işler yolunda ilerlemiyor.

Jet Sosyete için final sesleri bir kez daha yükseliyor

Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünde yer aldığı Jet Sosyete, Star Tv’de yayınlandığı ilk sezonu ardından, ikinci sezonunda TV 8’e transfer olmuştu.

TV 8’in genel müdürü bu transfer ile ilgili yaptıkları açıklamada, AB izleyici kitlesi yüksek olan Jet Sosyete ile, Çarşamba günleri için AB grubu izleyici kitlesini kanala çekmeyi hedeflediklerini, transferin arkasında da bu sebebin yattığını açıklamıştı.

Tahmin edildiği ve planlandığı gibi, 10 Ekim’de ekrana gelen ilk bölümü ile AB grubunda 6.32 reyting alan Jet Sosyete, beklentileri karşılamış ve yüzleri güldürmüştü ancak bu başarıyı ilerleyen bölümlerde sürdüremedi.

Dizinin TV 8’de yayınlanan 2. bölümü ile AB reytingi 4.96’a düşmüştü. Geçtiğimiz Çarşamba yayınlanan kanalda ki 3.bölümünde ise reyting 3.77 e kadar düştü ve TV 8’in beklentilerini boşa çıkardı.

Dizinin bu durumu sonrasında tabiri caizse kara kara düşünmeye başlayan TV 8’in, hafta içi bir gün de ve prime time saatinde kendisini böyle bir kayba uğratan diziye ne kadar yer vereceği merak konusu olurken, kulislerde TV 8 diziyi final yaptırabilir dedikoduları dolaşmaya başladı.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı