Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kaan Taşaner yeni sevgili mi yaptı?

Magazin

Kaan Taşaner yeni sevgili mi yaptı?

Oyuncu Selin Şekerci ile yaşadığı aşk evlilikle taçlanması beklenirken, sürpriz bir şekilde biten Kaan Taşaner, genç bir güzelle görüntülendi.

Kaan Taşaner yeni sevgili mi yaptı?

Yakışıklı oyuncu Kaan Taşaner, oyuncu sevgilisi Selin Şekerci ile olan ilişkisi bittikten sonra şimdiye kadar hiç bir kadın ile objektiflere takılmamıştı.

Geçtiğimiz akşam Cihangir’de bir güzel ile birlikte objektiflere takılan Taşaner, yanlış alarm diyerek, yanında ki bayanın sevgilisi olmadığını söyledi.

Yakışıklı isim, yanında ki bayanın sevgilisi olup olmadığını soran muhabirlere, “Arkadaşlar yanlış kişi, yanlış alarm. Yanımda çektiğiniz kişi mahalleden kız arkadaşım, sevgilim değil. Karnımız acıktı ve yemek için yer arıyoruz” diye yanıt verdi.

Son olarak Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde rol alan oyuncu, yeni sezonda ekrana gelecek olan Şahin Tepesi isimli dizi ile ekranlara geri dönecek.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı