Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kaan Urgancıoğlu, Jack Ryan dizisine konuk oldu

Televizyon

Kaan Urgancıoğlu, Jack Ryan dizisine konuk oldu

Daha ilk sezonu yayınlanmadan ikinci sezonun onayını alan ve bu ayın başında House of Cards’ın usta ismini 2. sezon kadrosuna dahil eden Jack Ryan’da Kaan Urgancıoğlu sürprizi yaşanıyor.

Bugün Amazon’da 1.sezonun tüm bölümleri ile yayınlanacak olan Jack Ryan isimli dizi de, Kara Sevda dizisi sonrasında ekranlarda yer almayan Kaan Urgancıoğlu, konuk oyuncu olarak yer alıyor.

kaan urgancıoğlu jack ryan deniz

Dizi konusu, “CIA analisti Jack Ryan’ın bir dizi şüpheli işlemi ortaya çıkarması ile kendisi ve patronu James Greer’in masa başından kalkıp, Dünya’yı etkileyecek çok güçlü bir tehdidin peşine düşerler. Hanin (Dina Shibabi), kocasının eve getirdiği gizemli yabancıdan sonra kocasının işlerini sorgulamaya başlar.” olan dizi de başarılı oyuncu 5. ve 6. bölümlerde görünüyor.

kaan urgancıoğlu jack ryan deniz

Deniz isminde mülteci taşıyan bir karakter ile dizide yer alan Kaan Urgancıoğlu, rolü gereği Türkçe ve Arapça konuşmalar yaparken görüntüleniyor. Senaryo gereği Türkiye’de Gaziantep’in Nizip ilçesi ve Adana’da da çekimleri yapılan dizide, Adana Şakirpaşa Havalimanı’da görülürken, bir başka sürpriz olarak da Sıla’nın Engerek ve Oğuz Yılmaz’ın Çekirge isimli şarkısının çalındığı görülüyor.

kaan urgancıoğlu jack ryan deniz

Dizi de ayrıca Türk dizileri olarak Paramparça ve yabancı popüler dizilerden Homeland ile Prison Break’de de rol alan Numan Acar’da ‘Tony’ karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

adana şakirpaşa havalimanı jack ryan

Başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu’nun adı Muhteşem İkili isimli polisiye dizisi için geçmiş ancak Kara Sevda sonrası ekranlarda yer almayan oyuncu bu teklifi de geri çevirmişti.

jack ryan türkiye çekimleri

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı