Kaan Urgancıoğlu, Jack Ryan dizisine konuk oldu

Kaan Urgancıoğlu, Jack Ryan dizisine konuk oldu

Bugün Amazon’da 1.sezonun tüm bölümleri ile yayınlanacak olan Jack Ryan isimli dizi de, Kara Sevda dizisi sonrasında ekranlarda yer almayan Kaan Urgancıoğlu, konuk oyuncu olarak yer alıyor.

kaan urgancıoğlu jack ryan deniz

Dizi konusu, “CIA analisti Jack Ryan’ın bir dizi şüpheli işlemi ortaya çıkarması ile kendisi ve patronu James Greer’in masa başından kalkıp, Dünya’yı etkileyecek çok güçlü bir tehdidin peşine düşerler. Hanin (Dina Shibabi), kocasının eve getirdiği gizemli yabancıdan sonra kocasının işlerini sorgulamaya başlar.” olan dizi de başarılı oyuncu 5. ve 6. bölümlerde görünüyor.

kaan urgancıoğlu jack ryan deniz

Deniz isminde mülteci taşıyan bir karakter ile dizide yer alan Kaan Urgancıoğlu, rolü gereği Türkçe ve Arapça konuşmalar yaparken görüntüleniyor. Senaryo gereği Türkiye’de Gaziantep’in Nizip ilçesi ve Adana’da da çekimleri yapılan dizide, Adana Şakirpaşa Havalimanı’da görülürken, bir başka sürpriz olarak da Sıla’nın Engerek ve Oğuz Yılmaz’ın Çekirge isimli şarkısının çalındığı görülüyor.

kaan urgancıoğlu jack ryan deniz

Dizi de ayrıca Türk dizileri olarak Paramparça ve yabancı popüler dizilerden Homeland ile Prison Break’de de rol alan Numan Acar’da ‘Tony’ karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

adana şakirpaşa havalimanı jack ryan

Başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu’nun adı Muhteşem İkili isimli polisiye dizisi için geçmiş ancak Kara Sevda sonrası ekranlarda yer almayan oyuncu bu teklifi de geri çevirmişti.

jack ryan türkiye çekimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*