Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kadir Doğulu’nun dizisi Vuslat’ın oyuncu kadrosu genişliyor!

Dizi Haberleri

Kadir Doğulu’nun dizisi Vuslat’ın oyuncu kadrosu genişliyor!

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu’nun başrolünde yer alacağı, yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Vuslat’ın oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı.

Kadir Doğulu'nun dizisi Vuslat'ın oyuncu kadrosu genişliyor!

Yapımını A23 Medya’nın üstlendiği, Murat Onbul’un yönetmenliğini yapacağı Vuslat dizisi ile ilgili çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Dizinin devam eden cast çalışmaları kapsamında diziye yeni oyuncular dahil oldu.

Vuslat’ın oyuncu kadrosuna, son olarak Tehlikeli Karım’da rol alan Erdem Akakçe, son olarak Gülizar’da oynayan usta oyuncu Osman Alkaş, uzun süredir televizyon dizisinde yer almayan Şennur Nogaylar, en son Lise Devriyesi ile ekranlarda yer alan Gamze Süner Atay, bir başka usta isim Murat Karasu, ve yine bir süredir ekranlarda olmayan Canan Mutluer katıldı.

Yeni isimlerden önce, dizinin oyuncu kadrosuna geçtiğimiz günlerde de Baran Bölükbaşı ve Özcan Varaylı’nın dahil olmuştu.

Kadir Doğulu’nun Mahir karakteri ile izleyici karşısına çıkacağı dizi de kadın başrolü oynayacak olan isim ile ilgili arayışlar ise hala devam ediyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı