Kadir İnanır’dan diziler için ‘içleri boş’ eleştirisi

Kadir İnanır'dan diziler için 'içleri boş' eleştirisi

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncular Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz’ın sektörün durumuna ilişkin Kültür ve Turizm Bakanı tarafından davet edilmesine yönelik yaptığı eleştiri ardından, bu kezde dizi sektörü ile ilgili eleştirel ifadeler kullandı.

En son 2011 yılında İzmir Çetesi isimli dizide başrol oynayan usta oyuncu, günümüz dizileri için “Milletin aklıyla dalga geçiyorlar. Senaryo ve konular hep aynı, içleri boş” ifadelerini kullandı.

Bir sigorta şirketi reklamları dışında bir süredir ekranlarda görünmeyen usta oyuncunun, uzun aradan sonra beyazperde’ye döneceği Kapı filminin kısa süre içerisinde yaptığı iki çıkışta dikkat çekti.

İçleri Boş

Geçenlerde bir gazetede okudum, sinema onlardan soruluyormuş. Severim iki komedyeni ama kurtarmayı onlara bıraktık. Bu dönem film çekmek, kahramanlıktır. Ticari beklentisi yüksek komedi projesi yapmıyoruz

Diğer yandan sosyal medya hesabına sahip olmadığını söyleyen usta isim, adına açılan sahte hesapları mahkeme yolu ile kapattırdığını ancak devamlı yenilerinin açıldığını da sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*