Kalk Gidelim 7 haftadır liderliği elden bırakmadı

Kalk Gidelim 7 haftadır liderliği elden bırakmadı

Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Erkan Sever’in başrollerini paylaştığı, Cumartesi günleri ekrana gelen aile komedisi dizisi Kalk Gidelim, 7 haftadır Cumartesi günlerini reyting lideri olarak tamamlıyor.

Dizinin başarısı ile ilgili konuşan Ufuk Özkan “İzleyicilerimizle aramızda kuvvetli bir bağ oluşmuş ki dizimizi 7 haftadır reytinglerde aralıksız zirvede tutuyorlar. İzleyicilerimize çok teşekkür ediyoruz ” diye konuştu. Dizinin yapımcısı Eyüp Üstün ise “Reyting hedefleri açısından baktığınızda komedi zor bir kategori. Seviyeli komedi ise çok daha zor. Ama geldiğimiz noktada aile komedisi olan dizimiz 7 haftadır zirvede. Dikkatleri üzerine çeken nokta da burası. İzleyicilerimize çok teşekkür ediyoruz. Henüz izlememiş olan vatandaşlarımızı da bu mutlu ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz” diyerek henüz dizinin tadını almamış izleyicileri de kendilerini izlemeye çağırdı.

Kadın başrol oyuncularından Ayça Varlıer’de elde edilen başarı ile ilgili, “Dizimiz yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi gördü. Aileleri ile birlikte Muğla’ya sete ziyarete gelen, yeni doğan bebeğine dizimizin karakterlerinin isimlerini veren izleyicilerimizi duyuyorum. Bu haberler bizleri çok mutlu ediyor. Aile dizisinde oynuyor olmaktan çok mutluyum” dedi.

Yapımcılığını Eyüp Üstün’ün yaptığı TRT 1 dizisinde, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Can Kıran ve Alican Okumuş gibi oyuncularda başrol oyuncularına eşlik eden önemli karakterlere hayat veriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*