Kalk Gidelim setinden, Ayça Varlıer ve Erkan Sever aşkı doğar mı?

Kalk Gidelim setinden, Ayça Varlıer ve Erkan Sever aşkı doğar mı?

Özellikle son dönemlerde dizinin başarılı oyuncularından Erkan Sever ve Ayça Varlıer arasında bir şeyler olup olmadığı, yoksa da olup olamayacağı onları yakıştıran fanlar tarafından sosyal medyada sıkça dile getirilen sorular arasında yer alıyor.

Dizi setini ziyaret eden Milliyet yazarlarından Ali Eyüboğlu’da, izleyicilerin ısrarla merak ettiği o soruyu, muhattabları Ayça Varlıer ve Erkan Sever’e sordu, bakın ne yanıt aldı.

Erkan Sever’in, Ayça Varlıer’in gönlünü kazanmaya çalıştığı, bu konuda da yılmayacağı bugüne kadar ki çabaları ile ortada. Varlıer’de bunun farkında ama pek yanaşmıyor. Sever’in kendisine olan ilgisine karşılık olarak da, “Erkan’ı çok seviyorum. O benim sonsuza dek hayatımda olacak bir arkadaşım. Bu parametrenin dışına maalesef çıkılmayacak. Sevgi dolu arkadaşlığımız devam edecek.” diyerek, Sever’i vazgeçirebileceğini sanıyorsa yanıldı!

Hemen ardından ise kayıt cihazının yöneltildiği Sever, “Yormadan, sıkmadan, üzmeden, normal hayatına devam ederek ve her şeyi zamana yayarak hedefime ulaşacağım.” diyerek vazgeçmeyeceğinin sinyallerini verdi.

Eyüboğlu’nun daha sonra özel olarak başarılı oyuncu Erkan Sever’e, son durum ne? İlerleme var mı deyince de Sever şu cevabı verdi:

“O anlamda teknik olarak bir ilerleme kaydedemedim, ama gönüllerde kaydettiğimi düşünüyorum. Çünkü Ayça hariç herkes bunu kabul ediyor, onaylıyor. Sezon uzadıkça Ayça’yı da kazanacağıma inanıyorum. Boğmak istemiyorum bir anda, kaçar o zaman. ‘Sevgi emektir’ yolundan gidiyorum. Kadir İnanır değilim, Ahmet Mekin’im…

Şerefli yenilgiler var ya, o durumdayım yani… Amacım kısa sürede onunla bir şeyler yaşamak değil. Onun kalbini fethedip, çok uzun süreli -sevgili olmasak bile- iyi bir arkadaşı olabilmek. Onu çok seviyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*