Kalk Gidelim’in Dudu’su Sena Çakır hedefini açıkladı

Kalk Gidelim'in Dudu'su Sena Çakır hedefini açıkladı

Güzellik yarışmasının finalistlerinden biri olan ancak dereceye giremeyen Sena Çakır, derece’ye girip ülkesini yurt dışında temsil edemediği için üzüntülü olsa da, yarışmadan çok şey kazandım diyerek, ilk 10’a girmiş olmasını bir başarı olarak niteledi ve bana getirileri çok güzel oldu diye konuştu.

Oyunculuğun çocukluk hayali olduğu isimlerden biri olan Sena Çakır, Sercan Meriç ile yaptığı röportajda, kendisini oyunculuk konusunda geliştirip, yurt dışına açılmayı arzuluyor ancak altını da çiziyor, henüz yolun başındayım.

Hedefini Açıkladı

Farklı rollere hayat vermek istediğini, sportif ve aksiyon yönünün öne çıkacağı projeler yer alabileceğini söyleyen Sena Çakır, tam da 1 Litre Gözyaşı dizisini tarif edercesine, duygusal olarak engelli bir kızın hayatını canlandırmayı çok isterdim diye konuştu.

Şöhretin büyülü dünyasına kapılıp, şöhretin altında ezilip ezilmeyeceğine yönelik olarak ise kararlı bir şekilde, “Göz önünde olduğumuz için tabii ki bazı şeylerden fedakarlık ediyoruz. Hayatın her alanında olduğu gibi. Bunları hep kendi içimde düşündüm. Başladığımı noktada nasıl bir insansam şu anda da öyleyim. İleride de öyle olacağım. Bu yüzden bu durum beni korkutmuyor.” diye konuştu.

Aşk içinde kapalı değilim ama aşkı da aramıyorum diyen güzel oyuncu, en büyük hedefini oyunculuk üzerine oluşturarak, oyunculuğu bir meslek olarak benimseyerek, kariyeri ülke sınırlarını aşan bir oyuncu olmayı hedefliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*