Kalk Gidelim’in Meryem’i Aslı Omağ’da ne cevherler varmış!

Kalk Gidelim'in Meryem'i Aslı Omağ'da ne cevherler varmış!

2.sezonu ile ekranlara gelen Kalk Gidelim’de, Mustafa Ali’nin gelinlikle ortada bırakıp gittiği Hanım Ağa Meryem, kendisini “MATRUŞKA” olarak tanımladı. Bunun sebebi ise, katmanlarına bölündükçe ortaya çıkan farklı farklı yetenekleri.

Kadıköy’de bir mekanda sahneye çıkan yetenekli oyuncu, kendisini dinlemek için orada bulunan müzikseverlere sadece oyunculu değil, sesi de güzelmiş dedirtti ve seslendirdiği şarkılar ile alkış topladı.

NE CEVHERLER VAR

Şarkılarını seslendirmeye başlamadan önce kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Omağ, daha önce bilinmeyen sesinin güzelliği ile ilgili yöneltilen sorulara pekte mütevazi olmayan, ““Benim her katmanımda bir yetenek var, elimi değdiğim her şeyi layıkıyla yaparım. Adeta matruşka gibiyim. İnsanlar beni oyunculuğumla tanıyor, sahnede görünce çok şaşırıyorlar.” cümlesi ile yanıt verdi.

Başarılı oyuncu kariyeri boyunca Papatyam, Vatanım Sensin gibi hafızalara kazınmış yapımlar dışında, bu yıl Güldür Güldür Çocuklar ekibinin oynadığı Bizim Köyün Şarkısı isimli komedi filminde de oyunculuğunu konuşturmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*