Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kanal D’den yeni dizi: Masal Çiçeği

Dizi Haberleri

Kanal D’den yeni dizi: Masal Çiçeği

Bu sezon dizilerden yana yüzü bir türlü gülmeyen Kanal D, final yapan dizilerinin yerini doldurmak için yeni proje siparişlerini veriyor.

Kanal D'den yeni dizi: Masal Çiçeği

Bu sezon ekrana gelen dizilerinden umduğunu bulamayan, Koca Koca Yalanlar’ı final yapan, Bir Umut Yeter’in de bir bölüm daha yayınlandıktan sonra bitecek olması ve Pazar günleri ekrana gelen Bir Litre Gözyaşı’nın da ekranlara veda edecek olması Kanal D’i kara kara düşündürüyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ile geçtiğimiz Perşembe günü başlayan ancak düşük reyting alan Muhteşem İkili’den yüzünün gülmesini bekleyen Kanal D, dizi yayına sürmediği, reyting pastası için rekabet edemediği bir gün olmaması için yeni dizi siparişini verdi.

Bülent Turgut’un sahibi olduğu T Company’e siparişi veren Kanal D’nin yeni dizisinin yönetmenliğini Vizontele, G.O.R.A, Kaçma Birader gibi sinema filmleri yanı sıra, Ferhunde Hanımlar ve Kördüğüm gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Ömer Faruk Teber üstlenecek. Senaryosunda ise Filinta ve Oyun Bozan dizilerinin senaryosunu kalem alan Altuğ Küçük imzası yer alıyor.

Şubat ayında ekranlarda olması planlanan dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili araştırmalar ve görüşmeler ise devam ediyor.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı