Kanal D’nin yüzü gülmüyor! Bir Litre Gözyaşı dizisi bitiyor, final yapacak

Kanal D'nin yüzü gülmüyor! Bir Litre Gözyaşı dizisi bitiyor, final yapacak

Bu sezon ekrana getirdiği dizilerden yana yüzü gülmeyen Kanal D’de, Bir Umut Yeter’in ardından Bir Litre Gözyaşı dizisi de final yaparak, ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Yaz aylarında ekrana gelmeye başlayan Koca Koca Yalanlar gün değiştirip, finale göz kırparken, Çocuklar Duymasın ise Çarşamba gününe alınması nedeni ile geçtiğimiz sezon ki reytinglerini arar hale geldi.

Bir Umut Yeter’de final yapmaksızın yayından kaldırılmışken, bir kötü haberde Bir Litre Gözyaşı dizisinden geldi. Gerçek bir hayat hikayesinden ekranlara getirilen Kore uyarlaması, MF yapım imzalı dizi bu sezonun en iddiali yapımları arasında gösteriliyordu, bunun sebebi ise genelde ülkemizde Kore uyarlaması dizilere olan ilginin büyük olmasıydı.

Miray Daner, Sanem Çelik, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Bir Litre Gözyaşı, reytinglere kurban giden diziler arasına adını yazdırdı. Başladığından bu yana reyting gruplarında devam etmesine olanak tanıyacak reytinglerin yakınına bile yaklaşamayan dizinin 6. bölümünde final yapmasına karar verildi.

Henüz 3 bölüm yayınlanan dizi, eğer yayın akışında değişikliğe gidilmez ve önümüzdeki 3 Pazar’da yayınlanırsa, final bölümü olan 6. bölümü 11 Kasım 2018 Pazar günü ekranlara veda edecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*