Kanallar dizilerle dolup taştı

Kanallar dizilerle dolup taştı

Geçtiğimiz sezondan dizi bırakmayan tek gün Pazar günü, bunun dışında izleyicinin geçtiğimiz sezondan izleyicisi hatta belki de müptelası olduğu diziler var ve muhtemelen aynı dizilerine devam edecekler.

Pazartesiden başlayalım bakalım.. Geçtiğimiz Pazartesi Söz ve Çukur başladı, ondan önceki hafta Yasak Elma başlamıştı ve yaz aylarında yayın hayatına start veren Koca Koca Yalanlar, TRT 1’de Ege’nin Hamsisi var ama rekabet rekabeti nedeni ile bitişe doğru sürüklenebilir.

Dizi bolluğu yaşanıyor

Salı günü, Eşkiya’nın günü belli oldu, Kadın için ise biraz daha beklenmesi gerekiyor. Ufak Tefek Cinayetler ise başladı, sarmaşık yeni 2 komşu ile daha bir heyecanlandı!

Çarşamba geçtiğimiz sezon olduğu gibi dolu dizgin. Sen Anlat Karadeniz bugün başlıyor, sezona erken merhaba diyen Çocuklar Duymasın, ilerleyen haftalarda start verecek olan Diriliş Ertuğrul, yine erken başlangıç yapan yeni dizi Nefes Nefese ve bugün itibari ile izleyici ile tanışacak olan Kızım.

Perşembe günü Avlu, Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye, ve Meleklerin Aşkı var ama o da 12. bölümde final yapıyor tabi. Henüz yayın başlamayan ama gelecek olan Bir Umut Yeter, Kût’ül-Amâre derken TV 8 Jet Sosyete ile güldürecek.

Peki ya Cuma? Arka Sokaklar’da başlayan macera Aşk ve Mavi ile Kapadokya’nın büyülü sokaklarında, kartpostal tadı verecek Ayvalık manzaraları ile İstanbullu Gelin, dramı bol Gülperi, daha güçlenen kadrosu ile Payitaht Abdülhamid ve daha yayın tarihi belli olmayan ama Cuma’ya gelecek olan This is Us uyarlaması.

Erkenci Kuş yeni gününde Cumartesi izleyici ile buluşacak. Yeni Gelin hayata tekrar dönecek, Fox’ta Bir Deli Rüzgar eserken, TRT 1’de Kalk Gidelim yayınlanacak.

Pazar, evet bakın bugün özel. Geçtiğimiz sezondan devam eden hiç bir dizi yok, yazın başlayanlar ve önümüzdeki süreçte başlayacak olan diziler var. O yüzden yeni sezon kullanıcısı için seç, beğen al durumu olacak diyebiliriz. Show’da ilk 2 bölümü ile hayal kırıklığı yaratan Keşke Hiç Büyümeseydik, Savaşçı, Elimi Bırakma ve ilk defa başlayacak olan Ağlama Anne..

İzleyicinin işi zor, hangisinini izlesem arasında bir gel git yaşayacağı muhakkak, bu tercihlerde izleyiciye Allah kolaylık versin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*