Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kapı filmi Aralık ayında vizyonda!

Film Haberleri

Kapı filmi Aralık ayında vizyonda!

Türk sinemasının yaşayan efsanelerinden Kadir İnanır’ın 6 yıl aradan sonra beyazperde’ye döndüğü Kapı filminin vizyon tarihi belli oldu.

Kapı filmi Aralık ayında vizyonda!

Güçlü oyuncu kadrosu ile dramatik bir hikayeye sahip olan, Kadir İnanır, Vahide Perçin, Timur Acar ve Aybüke Pusat’lı Kapı filminin vizyon tarihi 14 Aralık 2018 olarak açıklandı.

Filiz Üstün Durak’ın senaryosunu kaleme aldığı, Nihat Durak’ın da yönetmenliğini üstlendiği Kapı filminin kadrosunda önemli konuk oyuncular bulunuyor. Erdal Beşikçioğlu, Menderes Samancılar ve Şerif Erol gibi sektörün usta isimlerinin konuk oyuncu olarak yer alacağı filmin çekimleri Mardin’de başlarken, daha sonra Konya, Kayseri, İstanbul ve Berlin’de tamamlandı.

Önder Köse ve Filiz Üstün Durak’ın yapımını üstlendiği, 14 Aralık 2018’de beyazperde’de izleyicisi ile buluşacak olan filmde konuk oyuncu olarak yer alan Erdal Beşikçioğlu, ‘Papaz’ rolü ile izleyici karşısına çıkarken, filmin diğer oyuncuları arasında Sermet Yeşil, Nilay Erdönmez, Özgün Çoban ve Reyhan Özdilek gibi isimlerde yer alıyor.

KAPI FİLM KONUSU

Yakup ve Şemsa üç çocukları ve torunlarıyla birlikte Berlin’de yaşayan Süryani bir ailedir. Yirmi beş yıl önce Mardin’den Berlin’e göç etmişlerdir. Yeni hayatlarının mutlu bir gününde Mardin’den bir telefon gelir. Bu sarsıcı telefon, yirmi beş yıl önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir ve ailenin tüm acıları tazelenir. Yakup ve Şemsa onları yalnız bırakmak istemeyen torunları Nardin ile birlikte Mardin’e giderler. Bu seyahat hepsinin kişisel yolculuklarının da başlangıcı olacaktır.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı