Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Karakomik Filmler: Kaçamak ve 2 Arada filmleri Ocak’ta vizyonda!

Film Haberleri

Karakomik Filmler: Kaçamak ve 2 Arada filmleri Ocak’ta vizyonda!

Yaz ayı boyunca hummalı bir çalışmanın ardından çekimleri tamamlanan Kaçamak ve 2 Arada Filmlerini vizyon tarihi belli oldu.

Karakomik Filmler: Kaçamak ve 2 Arada filmleri Ocak'ta vizyonda!

Cem Yılmaz’ın yeni sinema projesi olan Karakomik Filmler kapsamında senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı Kaçamak ve 2 Arada filmlerinin vizyon tarihi Ocak ayı olarak açıklandı.

Tek bir bilet ile izlenebilecek olan ve ayrı perdeler olarak beyazperde’ye yansıyacak olan Karakomik Filmler kapsamında ki ilk 2 film olan Kaçamak ve 2 Arada filmleri ardı ardına seyredilebilecek.

Kaçamak v 2 Arada olarak belirlenen filmler için sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunan ünlü oyuncu Cem Yılmaz, kahkaha tufanı yeni filminin Ocak ayında vizyona gireceği bilgisini verdi.

Birden fazla yerli komedi sinemasının vizyona gireceği Ocak ayında ki bu çekişmede, gişede başarıya ulaşacak olan yapımın hangisi olacağı da merak konusu oldu.

https://twitter.com/CMYLMZ/status/1054030186394673152/

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı