Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Karakomik Filmler: Kaçamak’tan yeni kare

Film Haberleri

Karakomik Filmler: Kaçamak’tan yeni kare

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Karakomik Filmler’in Kaçamak perdesi için çekimler hız kesmeden devam ediyor. Bayramdan önce çekimlerine başlanan ve bayram nedeni ile veriilen ara ardından devam eden çekimlerden yeni bir kare daha geldi.

Ünlü oyuncu Cem Yılmaz, diğer filmlerinde de olduğu gibi, yeni filmi Karakomik Filmler için sosyal medya hesabından sık sık fotoğraf paylaşıyor. Yılmaz, geçtiğimiz gün bu fotoğraflara bir yenisini ekledi.

Bugüne kadar paylaştığı fotoğraflarda yalnızca Kaçamak perdesine ait görüntüler olması, İki Arada için henüz çekimlerin başlanmadığını düşündürttü. Resmi olarak açıklanmasa da, Kaçamak için sık sık set’ten görüntüler paylaşılması, ilk vizyona girecek olan filmin bu olacağını ortaya koyuyor.

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Cem Davran, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya, Alison ve Mithril’in kadrosunda olduğu Kaçamak filmi için paylaşılan yeni fotoğraf karesinde Can Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Necip Memilli’nin bornoz giyip, bakım yaptırdığı görülüyor.

karakomik filmler: kaçamak çekimlerden görüntü

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı