Karakomik Filmler’in üçüncüsü Emanet’in çekimleri başladı

Karakomik Filmler'in üçüncüsü Emanet'in çekimleri başladı

Kaçamak ve 2 Arada’nın ardından üçüncü film olan Emanet’in çekimlerine başlayan Cem Yılmaz, filmdeki tiplemesine ait bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, filmin oyuncu kadrosunda ki isimleri de paylaştı.

2019 yılında beyazperde’de sinemaseverler ile buluşacak olan film serilerinde Kaçamak ve 2 Arada 60’ar dakikalık, birbiri ile bağlantısı olmayan 2 farklı film olarak izleyiciye sunulacak.

Filmin üçüncüsü geliyor

Emanet filminin çekimlerine başlandığını duyuran Cem Yılmaz, Emanet filminin kadrosunda BKM’nin başarılı oyuncularından Çağlar Çorumlu, Kadın dizisinde ki performansı ile büyük beğeni toplayan Özge Özpirinçci, serinin ilk filmi olan Kaçamak’ta da oynayan Necip Memilli, ve kısa süre önce senaryo gereği ölerek Ufak Tefek Cinayetler’de Arzu karakterine hayat veren Tülin Özen’in isminin de filmde yer aldığını belirtti.

Cem Yılmaz’ın bu paylaşımına, kendisinin hemen hemen her filminde oynayan, en yakın arkadaşlarından biri olan Ozan Güven’de, sanki bir hayranıymış gibi esprili bir şekilde, “Cem bey hayırlı olsun,Allah baba utandırmasın.. Kılıktan kılığa giriyorsunuz maşalllah…” yorumunu eklerken, Cem Yılmaz’dan cevap gecikmedi ve o da “Ozan bey bu sene böyle! Sanat konuşulacak bu sene ben öyle düşünüyorum.. Yeni tiyatro oyununuzun takvimini seyircimiz iple çekiyor” yazdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*