Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Karakomik Filmler’in üçüncüsü Emanet’in çekimleri başladı

Film Haberleri

Karakomik Filmler’in üçüncüsü Emanet’in çekimleri başladı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın daha önce yazdığı, 10 hikayeden oluşan Karakomik Filmler adını verdiği filmlerinin çalışmaları son hızı ile devam ediyor.

Karakomik Filmler'in üçüncüsü Emanet'in çekimleri başladı

Kaçamak ve 2 Arada’nın ardından üçüncü film olan Emanet’in çekimlerine başlayan Cem Yılmaz, filmdeki tiplemesine ait bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, filmin oyuncu kadrosunda ki isimleri de paylaştı.

2019 yılında beyazperde’de sinemaseverler ile buluşacak olan film serilerinde Kaçamak ve 2 Arada 60’ar dakikalık, birbiri ile bağlantısı olmayan 2 farklı film olarak izleyiciye sunulacak.

Emanet filminin çekimlerine başlandığını duyuran Cem Yılmaz, Emanet filminin kadrosunda BKM’nin başarılı oyuncularından Çağlar Çorumlu, Kadın dizisinde ki performansı ile büyük beğeni toplayan Özge Özpirinçci, serinin ilk filmi olan Kaçamak’ta da oynayan Necip Memilli, ve kısa süre önce senaryo gereği ölerek Ufak Tefek Cinayetler’de Arzu karakterine hayat veren Tülin Özen’in isminin de filmde yer aldığını belirtti.

Cem Yılmaz’ın bu paylaşımına, kendisinin hemen hemen her filminde oynayan, en yakın arkadaşlarından biri olan Ozan Güven’de, sanki bir hayranıymış gibi esprili bir şekilde, “Cem bey hayırlı olsun,Allah baba utandırmasın.. Kılıktan kılığa giriyorsunuz maşalllah…” yorumunu eklerken, Cem Yılmaz’dan cevap gecikmedi ve o da “Ozan bey bu sene böyle! Sanat konuşulacak bu sene ben öyle düşünüyorum.. Yeni tiyatro oyununuzun takvimini seyircimiz iple çekiyor” yazdı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı