Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Karakomik seti’nde doğum günü kutlaması

Magazin

Karakomik seti’nde doğum günü kutlaması

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Karakomik Filmler’in Kaçamak perdesi için devam eden çekimlerde sürpriz bir doğum günü partisi kutlandı. Sette, Cem Yılmaz filmlerinin olmazsa olmazlarından olan Zafer Algöz’e doğum gününde pasta kestiler.

Beşiktaş taraftarlığı ile bilinen usta ve ünlü oyuncu Zafer Algöz’ün doğum günü film setinde kutlandı. Algöz, fanatik bir Beşiktaş’lı olunca, onun için hazırlanan pasta da elbette Beşiktaş armalı oldu.

Tüm hızı ile devam eden Karakomik Filmler’in çekimlerinde ekip arada soluklanıp eğlenmeyi, birbirinin önemli günlerini de ihmal etmemeyi başarıyor. Bunun son örneği de Zafer Algöz için hazırlanan sürpriz doğum günü oldu.

Cem Yılmaz ve Zafer Algöz, Algöz için hazırlanan doğum günü pastasını keserken ki aynı fotoğraf karesini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Ünlü komedyen fotoğraf’a “Nice Yıllar Zafer abi” derken, aynı fotoğrafın altına yorum yazan Zafer Algöz, “Teşekkürler Cemo çok zarıfsınız sağ olun” dedi.

Usta oyuncu Zafer Algöz, kendi hesabından yaptığı paylaşıma ise, “Doğum günümde sette Beşiktaş pastası.” notunu düştü.

zafer algöz beşiktaş pastası

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı