Kardeş Çocukları Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor? Dizi Konusu ve Oyuncuları

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu gibi önemli isimlerin yer aldığı beklenen dizilerden Kardeş Çocukları başlıyor. Gold Film yapımcılığında gerçekleştirilecek Kardeş Çocukları dizisinin konusu da oldukça hüzünlü.

Star TV ekranlarının ilgi ile izlenmesi beklenen dizilerinden Kardeş Çocukları sonunda resmen başlıyor. Başrollerde göreceğimiz Mehmet Aslantuğ, Yıldırım karakterine hayat veriyor. Bunun için yıllar sonrasında yeniden ülkemize dönmenin sevincini yaşayan ve kendi yaşam öyküsü içerisinde hüzün ve coşkuları beraberce yaşayan bir karakteri canlandırıyor.

Kardeş Çocukları Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Kardeş Çocukları dizisi uzun bir bekleyişin ardından 27 Ocak Pazar akşamında Star TV ekranlarında yayında olacak.

Kardeş Çocukları Dizi Konusu

Ümran ile beraber olan kızı Hayat, ismini kömür karasından almış olan Karalılar köyünde hayatlarına devam etmektedir. Derme çatma yuvalarındaki sıradan ama mutlu hayatlarında ailenin hastalıklı bir ruh haline sahip reisi Cemal ile baş etme mücadelesindedirler. Ümran’ın tek derdi ise kızını kocasından korumak ve onu ölümsüz bir şekilde ondan saklamaktır.

Ancak sırların tek bir kişi de kalmadığı aşikardır. Ümran’ın hayatındaki bu sır, sıra dışı bir kimliğe sahip olan başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner ve İstanbul’un iddialı sosyetik güzellerinden biri olan Umay Karay’a kadar uzanır. Umay kişilik olarak kendini baştan yaratmış olan güçlü bir evlilikle geçmişini silip atan bir karakterdir. Soyadını taşıdığı güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal ile inanılmaz bir hayatın içerisindedir.

Bütün Türkiye’nin gözleri önünde Ümran ve Hayat’ın yaşadığı trajedi bir anda herkesin hayatını değiştirir. Karalılar köyünde yaşanan dehşet sonrasında bambaşka hayatlar artık onları beklemektedir. Anneler ve kızları, büyük gerçeklerden habersiz bir şekilde yıllar sonra Türkiye’ye gelen Yıldırım, herkesin hayatını değiştirir.

Kardeş Çocukları Oyuncuları

Kardeş Çocukları dizisinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Alara Turan, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Altan, Evrim Doğan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Mehmet Aslantuğ

Mehmet Aslantuğ – Yıldırım Saner

Yıllar önce gençlik yıllarında yapmış olduğu hata ile eti tırnaktan ayırmış ve kardeşi kardeşe düşman etmiştir. Ancak Ümran’ın hatırası her an kalbini acıtmaya devam ederken geride bıraktığı acı dolu hayatlardan habersizdir. Yıllar sonrasında kız kardeşlerin arasına tekrar girecek olan Yıldırım, saklanan büyük sırları da açığa çıkaracaktır.

Ayça Bingöl

Ayça Bingöl – Ümran Çetin

Aile içi şiddete maruz kalan ve tek hayatını kızına adayan, güçlü bir anne karakterindeki Ümran, bir çilenin tam ortasındadır. Kendisini bağlayan sırrı için kızı uğruna evlenmek durumunda kalan Ümran, Cemal’in zalimliği karşısında direnmeye çalışır. Ancak yaşanan ihanet sonrasında tüm sırlar artık gizli kalmayacaktır.

Nur Fettahoğlu

Nur Fettahoğlu – Umay Karay

Kendisine bambaşka bir hayat kuran, geçmişini tek kalemde silen Umay, güzelliği ve cesaretinin yanı sıra genç yaşında gerçekleştirdiği başarılı evlilikle bir marka haline gelmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*