Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kayra Şenocak, Diriliş Ertuğrul 5.sezon kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

Kayra Şenocak, Diriliş Ertuğrul 5.sezon kadrosuna katıldı

5.sezonu ile ekran macerasına dönmesi için sabırsızlıkla beklenen dizi Diriliş Ertuğrul’un oyuncu kadrosuna bir yeni isim daha eklendi.

Kayra Şenocak, Diriliş Ertuğrul 5.sezon kadrosuna katıldı

Yeni sezonu merakla beklenen Diriliş Ertuğrul, 5.sezon için kadroyu genişletmeye devam ediyor. Dizinin 5.sezonunda 10 sene sonrasından devam edecek olması nedeni ile oyuncu kadrosunda kapsamlı değişiklikler gerçekleşti.

Yeni sezon kadrosuna İlker Aksum, Hande Soral, Armağan Oğuz, Ünal Silver, Kimya Gökçe Aytaç, Enis Yıldız ve Eser Karabil ile birlikte girecek olan rekortmen dizi bir başarılı ismi daha oyuncu kadrosuna dahil etti.

Son olarak Vatanım Sensin’de ‘Doktor Suat’ karakteri ile yer alan başarılı oyuncu Kayra Şenocak, yeni sezon tarihi hala belirlenmeye Diriliş’in kadrosu Aktemür rolü ile katıldı.

Diriliş’in 5.sezonu için Riva’da kurulan platoda çekimleri devam eden dizinin geçtiğimiz akşam yayınlanan yeni sezon tanıtımı da görücüye çıkarken, dizinin hayranlarının sabırsızlığını daha da arttırdı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı