Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kefiş filminden tanıtım geldi

Film Haberleri

Kefiş filminden tanıtım geldi

Türk sinemasında pek fazla örneği bulunmayan ‘zamanda yolculuk’ sonrası yaşananları konu edinen Keşif filminin tanıtım yayınlandı.

Kefiş filminden tanıtım geldi

Zaman Makinesi 1973’ü saymazsak, Türk sinemasında örneği neredeyse yok denecek kadar az olan zamanda yolculuk sonrası, kendini Çanakkale savaşında bulan gençlerin hikayesini anlatan Keşif filminin fragmanı yayınlandı.

Burak Can, Sude Zulal Güler, İbrahim Yıldız, Yurdaer Okur, Pelin Akil ve Rüzgar Aksoy’un kadrosunda yer aldığı, 3 farklı yerde aynı oyunu oynayan 3 gencin kendisini bir anda Çanakkale Savaşı ortasında bulması sonrasında yaşadıkları maceraları beyazperde’ye taşındı.

Volkan Kocatürk’ün yönetmenliğini üstlendiği filmde, 3 genç düşmanlarını öldürme üzerine oynanan bir bilgisayar oyununda deşarj etme yoluna gitmesiyle karşılarına çıkan ‘Düşman sandığın kişi gerçekten düşmanın mı? ve ‘Öldürmeye gerçekten bu kadar meraklı mısın?’ sorularının cevabını zamanda yolculuk yaparak Çanakkale Savaşı’nda cevaplamak zorunda kalacaktır.

Film 19 Ekim’de vizyonda olacak.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı