Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kemal Uçar, Can Kırıkları’nın Robin Hood’u oluyor

Dizi Haberleri

Kemal Uçar, Can Kırıkları’nın Robin Hood’u oluyor

Kariyerine pek çok dizi ve yeni yeni de filmleri dahil etmeye başlayan Kemal Uçar, Atv’nin iddialı dizisi Can Kırıkları’nda Zeko isimli, zenginden çalıp, fakire dağıtan, günümüzün Robin Hood’u oldu.

Daha önce Can Kırıkları dizisinin oyuncu kadrosuna dahil edildiğini duyurduğumuz Kemal Uçar, yakın zamanda da Keremcem ile anlaşılamayınca, ona önerilen rol ile Kapan filminin başrol oyuncusu oldu.

Kariyerinde hızlı bir ilerleme kaydeden başarılı oyuncu, yıllardır hayal ettiğim bir tipi oynayacak olduğum için heyecanlıyım derken, dizisi ve rolü ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Oyuncu olarak bir projede yer almaya karar verirken, üstünde düşündüğümüz birçok etken oluyor. Can Kırıkları, bu etkenlerin en önemlisi olan senaryo konusunda oldukça iyi. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu dizi sezonun en iyi hikayesine sahip. Ayrıca daha önce de projelerinde yer alma şansı bulduğum NTC Medya ile birlikte çalışmaktan her zaman çok mutlu olduğumu da söylemeden geçemeyeceğim. Sektörde yolu bu yapım şirketiyle kesişmiş herkesin de Mehmet Yiğit Alp’ten en güzel cümlelerle bahsetmesi tesadüf değil

HAYAL ETTİĞİM TİPLEME

Sokağı bilen, sokakta yaşayan ve daha önemlisi kendini ve karakterini sokakta bulmuş, genç ve güçlü bir adamı canlandıracağım. İlerleyen bölümlerde seyirciyi şaşırtacak büyük değişimler göstereceğinden çok fazla detay veremiyorum ama Zeko’nun gerek hayat tarzı, gerekse bütün karanlığın içinde kaybetmediği yaşam enerjisini takip etmekten büyük zevk alınacağını düşünüyorum. Hazırlanırken Adanalı olmanın ve orada büyümüş olmanın büyük yardımı olduğunu söyleyebilirim. Senelerdir heybemde biriktirdiğim her şeyi kullanma fırsatı artık geldi. Umarım takip eden herkesin beğenisini kazanırım”

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı