Kenan İmirzalıoğlu, Çukur’a düşer mi?

Kenan İmirzalıoğlu, Çukur'a düşer mi?

Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerini paylaştığı, Ay Yapım imzalı reyting rekortmeni diziye Kenan İmirzalıoğlu’nun katılacağı iddiaları günlerdir dillendirilmeye devam ediyor.

Hali hazırında büyük bir başarı yakalamış ve zaten başarılı başrolleri olan bir diziye Kenan İmirzalıoğlu gibi bir adamı katarsanız, mevcut başrollerini gölgede bırakmış olursunuz. Ya da onları gölgede bırakmamak için Kenan İmirzalıoğlu’nun imajını sarsacak bir role sokmanız gerekir ki buna da zaten ünlü oyuncu yanaşmaz.

Kariyerinde ilk defa başarısız olan bir projede yer alan, Fatih Sultan Mehmet rolü ile tutunamayınca imajı nispeten zarar gören İmirzalıoğlu’na yan rolü vermekte pekte mantıklı değil. Bu iddialar kulis dedikodularından öteye gitmez. Yine ay yapım imzası taşıyan, İçerde içinde ünlü oyuncunu ismi sık sık dile getirilmişti. Bu söylentilerin arkasında Kenan İmirzalıoğlu’nun Ezel ve Karadayı dizilerinde yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlenmesin de yatıyor olması kuvvetli bir ihtimal.

Ama bir yolu olsaydı nasıl olurdu derseniz, Kıvanç Tatlıtuğ’un “Sekiz” rolü ile Ezel’e konuk edildiği gibi bir seçenek oluşturulursa o zaman olur, tatlı da olur..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*